вівторок, 24 травня 2016

  Актуально

  У Криму масово конфісковують приватну власність (New York Times)

  Голос Америки

  У Криму «народна міліція» влаштовує численні захоплення приватних підприємств на користь кримського уряду, пише New York Times. І хоча втрата власності – це давно відомий ризик ведення бізнесу в Росії, пише Ніл МакФаркухар, раніше такі випадки були поодинокими, тимчасом як у Криму конфіскація набуває небачених масштабів.

  «Відколи Росія 10 місяців тому захопила цей півострів у Чорному морі, за оцінками власників і юристів, у власників відібрали нерухомості та іншого майна на суму понад 1 млрд доларів США. Сюди входять банки, готелі, верфі, ферми, заправочні станції, великий хлібзавод, важливий молокозавод і навіть приміщення Ялтинської кіностудії», – пише видання.

  «Державна рада республіки Крим» у серпні надала уряду право вилучати майно для підтримання «життєво важливої діяльності», пише газета. За словами юристів, за допомогою такого розпливчастого визначення можна виправдати будь-що. Таким чином влада намагається наповнити бюджет півострова.

  «Міністерство юстиції України повідомило, що майже 4 000 українських підприємств та організацій втратили власність у Криму», – пише автор.

  За словами власників, конфіскація майна в таких обсягах відбувається вперше з часів соціалістичної революції 1917 року.  Багато хто подає позови до суду, але мало хто вірить в успіх.

  «Кримське керівництво часто закликає мати терпіння, заявляючи, що зміни загалом відбуваються добре. Однак ті, кого ущемлюють органи влади, дедалі більше невдоволені російською владою», – пише газета.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Гість Місто:: Київ
  11.01.2015 22:53
  http://www.nytimes.com/2015/01/11/world/seizing-assets-in-crimea-from-shipyard-to-film-studio.html?_r=0


  Ім’я:: DCT Місто:: Kiev
  11.01.2015 21:50
  бред


  Ім’я:: МАКС Місто:: КИЕВ
  11.01.2015 21:24
  Пуйло дало команду ----ФАС,что еще бандюганам и гопникам надо,в лугондонии всех грабят еще грязнее


  Ім’я:: Dean Ex Місто:: Kiev, Ukraine
  11.01.2015 21:14
  Крымчане, вам что, жалко своего имущества на благо "родины"? Вам жалко пиндоссовских долларов и гейропских евро? Вы что, продались загнивающему западу и не отдадите на благо "родины" свою квартиру/авто? ^_^


  Ім’я:: Олег Місто:: Одесса
  11.01.2015 21:12
  Вот в этом и есть вся суть рашисткой власти,поздравляю,крымчане!


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  11.01.2015 20:51
  міняйте шановні назву з кримнаш на намкриш.


  Ім’я:: саша Місто:: киев
  11.01.2015 20:33
  хутин даун

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  23.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви