неділя, 29 травня 2016

  Актуально

  Поведінка росіян на Мюнхенській конференції була агресивно та зверхньою – американські делегати

  Джон Керрі чітко описав, що має зробити Росія для зняття з неї санкцій

  x

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА До «нормандських» переговорів у Мюнхені включили питання Криму

  Росія не відреагувала на питання про арешти та обшуки кримських татар в окупованому Криму, - сказав міністр закордонних справ України.
  Голос Америки

  Агресивною та зверхньою назвали поведінку російської делегації на Мюнхенській конференції з питань безпеки, американські делегати – сенатор Джон Маккейн та колишній сенатор Джо Ліберман.

  «Як на мене, поведінка росіян нагадує поведінку Путіна у 2007 році. Дуже агресивна, дуже антагоністична. Втім, згадки про Холодну війну є зовсім недоречними», - сказав сенатор Маккейн.

  Російські делегати заявили, що мирний план у Сирії скоріш за все провалиться у той час, коли підтримані російськими авіаударами сили уряду Ассада захопили осередки опозиції біля Алеппо. Французькі делегати звинуватила Росію у бомбардуванні мирного населення Сирії вже через день після того, як міжнародна спільнота погодилась припинити військові операції.

  «Він (Дмитро Медведєв-ред.) приїжджає сюди і попереджає нас, Захід, що ми не повинні допустити початку нової Холодної війни. Це при тому, що саме вони, росіяни, власними руками загарбали Крим, досі мають війська в Україні, а тепер ще знову надіслали війська на Близький Схід», - говорить колишній сенатор Джо Ліберман.

  Присутній на конференції Держсекретар США Джон Керрі у свою чергу попередив, що шлях до зняття санкцій для Росії єдиний – вивід з України зброї та військових, звільнення полонених та надання доступу до окупованих території.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Марія
  17.02.2016 10:52
  Приємно що лідери Америки виловлюють добру думку Росії і ставлять Росію і її лідерів на дорогу правди дорогу Миру але лідери Росії все життя живуть в брехні своєю політикою заводять Світ у війни горе ненависть і страждання .Це чортова держава і її лідери теж.Дог благословить держави лідери яких дбають про народ тому Америка іЗахід процвітає а Росія -держава від чорта все своє існування живе в пияцтві брехні і зовсім не думає за свій народ.Кує зброю і нею лякає вбиває Народ .Несе страждання.Просніться пуску лідери!!!


  Ім’я:: Геннадий
  15.02.2016 11:33
  Лживые писаки,не устали пи...ть?


  Ім’я:: Alexandr Abrikosov
  15.02.2016 11:13
  На русскоязычном ГА нет этой статьи. Двойные стандарты.
  Тем не менее, не нравится пиндосам когда с ними на их же языке разговаривают. Ничего привыкайте.


  Ім’я:: Анонімно
  15.02.2016 09:34
  ,,гидра,, краснопузая всегда огрызалась перед кончиной...


  Ім’я:: Яков
  15.02.2016 08:57
  очень неясно, в связи с чем подписанты будапештского меморандума (штаты и англия), до сих пор ведут переговоры с терористами (россией)??? как вобще можно было допустить то что сейчас происходит в украине, в сирии?!


  Ім’я:: Анонімно
  15.02.2016 08:55
  никогда не мог би подумать что путин такая скотыняка


  Ім’я:: Віктор Місто:: Київ
  14.02.2016 22:41
  Така поведінка Медвєдєва мабуть в першу чергу розрахована на внутрішній електорат. Тим більше, що скоро вибори в Думу , потім президента. Важливо, що б не дати Россії і далі від агресивної риторики переходити до кривавих дій.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви