субота, 28 травня 2016

    Актуально / Україна

    "Азов" не будуть тренувати за гроші США, у Конгресі його назвали "неонацистським"

    Матеріали за темою

    МУЛЬТИМЕДІА Чому навчилась Нацгвардія у американських десантників? - пояснюють ЗМІ, військові

    У ході навчань українські військові відпрацьовували сценарій захоплення командного пункту умовного супротивника,

    Полк "Азов" не будуть тренувати за гроші США, а Україна не отримає американські ПЗРК. У Конгресі ухвалено відповідні поправки до законопроекту H.R. 2685, "Про видатки на оборону у 2015-му році" ( “Department of Defense Appropriations Act of 2015”) за ініціативи конгресмена-демократа Джона Кон'єрса та конгресмена-республіканця Теда Його. Про це повідомляє сайт конгресмена-демократа Кон'єрса (John Conyers).

    При цьому сайт конгресмена також називає полк "Азов" неонацистським.

    "Я вдячний, що Палата представників учора одноголосно ухвалила запропоновані мною зміни покликані гарантувати, що наші військові не готуватимуть членів огидного (repulsive - прим.) неонацистського батальйону "Азов" і що небезпечні ПЗРК не потраплять до України та Іраку”, - наводить слова Кон'єрса його сайт.

    ... наші військові не готуватимуть членів огидного неонацистського батальйону "Азов"

    “Якщо і можна зробити  простий висновок із участі США у закордонних конфліктах, то він полягає у наступному: треба уникати небажаних наслідків. Як це добре проілюструвала участь США у Афганському конфлікті під час радянського вторгнення, надто активна військова підтримка та перенасичення конфлікту зброєю може призвести до дестабілізації і зрештою зашкодити нашим власним національним інтересам", - також відзначив Кон'єрс.

    Дивіться також : Загрозу крайньоправих українці не бачать, бо ЗМІ псевдопатріотичні - експерти, оглядачі

    Загрозу крайньоправих українці не бачать, бо ЗМІ псевдопатріотичні - експерти, оглядачіi
    X
    22.12.2014
    В пику брехні Кремля про фашистську хунту у Києві, "влада та багато ЗМІ пішли в іншу крайність".

    Цей форум було закрито
    Посортувати коментарі
    Сторінка коментарів з 3
    Ім’я:: Олена Місто:: Полтава
    15.06.2015 15:52
    Демократичний Світ має виділити Україні реальну та безповоротну фінансову допомогу ( а не кредити ), яку слід спрямувати для модернізації військових полігонів та військових аеродромів, для повноцінного запуску підприємств вітчизняного ВПК.
    Підприємство "АНТОНОВ", як заявив директор цього підприємства Д. Ківа, здатне виготовляти військові штурмовики та винищувачі, проекти яких розроблені ще в 2006 році. А всесвітньо відомий "ЮЖМАШ" може забезпечити українську ППО сучасними багатофугкціональними ракетними комплексами.
    Суднобудівні підприємства Миколаївської та Херсонської обасті здатні в найкоротші терміни збудувати "з нуля" Військово-Морські Сили України.
    Уряд США, змусивши Україну відмовитись від ядерної зброї, зекономив з 1994 р. по 2015 р. понад 150 млрд. дол. США, оскільки ці кошти мали йти для стримання третього у світі українського ядерного потенціалу. Було б логічним. якби уряд США в нинішніх умовах половину із вказаної суми передав в якості безповоротної допомоги для українських підприємств військово-промислового комплексу.


    Ім’я:: Андрій Місто:: Київ
    15.06.2015 11:10
    АЗОВ сповідує не нацистську а націоналістичну ідеологію. Вони ж прямо заявляли, що сповідують соціал-націоналістичну ідеологію. Білецький ще рік тому це говорив. До речі, хіба захист своєї національності, землі і батьківщини є нацизмом??? Ми ж захищаємо свою націю і ні на кого не нападаємо. Тому називати бійців з АЗОВу нацистами - це дебілізм. Вони патріоти своєї країни і свого народу. Вони захищають виключно свою батьківщину. До речі, в АЗОві є навіть грузини та люди інших національностей.Тому рекомендую цьому американському конгресмену лікуватися. Він хворий на голову.


    Ім’я:: Андрей Місто:: Одесса
    14.06.2015 16:52
    Гаранты суверенитета Украины должны выполнять свои обязательства согласно Будапештского меморандума от 1994 года.
    Вброс с помощью кремлевских агентов разного рода ярлыков на украинских военных свидетельствует о не готовности Кремля к долгой войне против Украины, но московский диктатор еще не сломлен. Для этого необходимо.
    Санкции в отношении РФ должны только усиливаться, а главное должны быть направлены против основных российских предприятий - экспортеров ( оружия, нефти, газа и сырья и т.д.). Кремлю необходимо перекрыть доступ ко всем новейшим технологиям, необходимо перекрыть доступ России к европейским и американским банкам, расторгнуть с Россией все контракты в военной и космической сферах, до конца 2015 г. полностью заменить в Европе российский газ на американский, снять все ограничение на поставки в Европу ближневосточной нефти.
    Политикам ( верхушке Кремля, включая Путина), научным и общественным деятелям, деятелям культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, должен быть запрещен вьезд в ЕС, США, Канаду, Японию и т.д., а имущество и их счета в странах демократии должны быть арестованы.
    Родственники и дети указанных политиков, общественных и научных деятелей, деятелей культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, проживают, учатся (и.т.д.) в странах демократии и пользуются благами демократии- санкции должны быть распространены и на них.
    Россия должна быть исключена из всех международных спортивных организаций с запретом участия этой страны в каком либо международном турнире.
    Имеем мощные украинские диаспоры ( более 20 млн. чел.) в Америке и Канаде, Австралии, Европе и тд. Необходимо подключать представителей украинской диаспоры и доносить им о проблемах и трудностях, с которомы столкнулась Украина. Наша диаспора сможет подключить ТВ и прессу за границей с видеоматериалами и сюжетами о необходимости введения радикальных санкций в отношении путинской хунты.
    Для того того, что бы западные политики "не заговорили" необходимость введения в отношении Кремля реальных санкций необходимо с помощью украинских диаспор в западных странах проводить мирные акции с целью оказания давления на правительства этих стран с тербованием полной политической, экономической, культурной изоляции России.


    Ім’я:: Антон Місто:: Луцьк
    13.06.2015 14:43
    Те,що у складі полку Азов воюють расисти та нацисти-це правда,і з цим треба щось робити,а зброю можна було дати і більш адекватним формуванням,накшталт Донбасу або Дніпру.

    Якщо не вірите моїм словам-забийте у пошуковик Misanthropic Division,і ви переконаєтесь у правоті моєї думки...

    P.S.Ні,я не кремлебот.


    Ім’я:: Юрій
    12.06.2015 21:26
    Якщо "АЗОВ" неонацисти ...то хто такий ПУТІН ... Дуже хотілося б почути думку цього Конгресмена ? ...Тоді можна було б точно визначитися хто такий цей Конгресмен


    Ім’я:: Wald
    12.06.2015 15:03
    Цей сайт під цензурою.Не пропускають коментарі.....демо кратія


    Ім’я:: Wald
    12.06.2015 14:53
    Стаття однобока,на руку Москві.


    Ім’я:: Igor
    12.06.2015 13:56
    Такие изоляционисты-популисты доведут Америку до ручки. Бороться за интересы рабочих и бедных, зачем нам иностранные инвестиции! А денег еще напечатаем.


    Ім’я:: Kontrabas Місто:: Kukuiv
    12.06.2015 12:21
    нет никаких нацистов
    http://korrespondent.net/ukraine/3450276-ony-prykhodyly-razvlechsia-v-mylytsyy-rasskazaly-o-natsystakh-v-zdanyy-hlavka


    Ім’я:: Vl Місто:: Kyiv
    12.06.2015 12:19
    Щодо символіки, полк АЗОВ не балерини щоб мати рожеву символіку,а подруге якщо на трансформаторній будці є знак блискавки і череп з костями ,що значить обережно уб'є то трансорматорна бутка нациська чи це попередження?І саме найбільше що потрібно судити по ділах.Що таке фашизм або нацизм які діла їх?а? Перше фашисти або нацисти пропагандують якщо не прямо то замасковують тоталітарний устрій.Україна це не переносить а от в Росії кажуть навіщо русскім демократія вони все рівно хочуть щоб проних турбувались.Друге це пропагандується щастя і права тільки для однієї нації в комуністичній версії це звучить щастя для народу(совєтского звичайно)-я такого не чув івід АЗОВА ти більше.Це просто якась ігра американських політиків можливо куплених але гірше для них бо американські виборці ще памятають як будували бомбосховища від загрози СРСР.