середа, 01 червня 2016

  Актуально / Україна

  Віце-президент США Джозеф Байден прибув з візитом до Києва

  Байден прилетів до Києва. Дати грошей?i
  X
  21.04.2014
  У Києві з офіційним візитом перебуває віце-президент США Джо Байден.
  Байден прилетів до Києва. Дати грошей?
  Голос Америки
  Віце-президент США Джозеф Байден прибув до Києва для проведення розмов з виконуючим обов’язки президента Олександром Турчиновим і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Тимчасом ситуація на сході України залишається напруженою, незважаючи на угоду про деескалацію кризи.
   
  Службовці Білого дому кажуть, що Байден розмовлятиме про зусилля міжнародного співтовариства допомогти Україні провести конституційну реформу і те, що представники адміністрації президента Обами називають вільними і справедливими президентськими виборами, які заплановані на 25 травня.
   
  Розмови також зосереджуватимуться на ситуації на сході України, де перемир’я у перший день Великодня тривало всього кілька годин перед тим, як сталася перестрілка на контрольно-пропускному пункті в Слов’янську. Загинуло троє людей. Невідомо докладно що сталося.
   
  Україна звинувачує у відповідальності російські спеціальні сили, але міністр закордонних справ Снргій Лавров звинуватив український уряд у небажанні контролювати екстремістів, які, за його словами, стріляють у неозброєних цивільних.
   
  Лавров заявив у понеділок, що Україна «грубо» порушує досягнуту минулого тижня Женевську угоду, яка закликає всі збройні формування на сході України скласти зброю і залишити регіон. Угода також закликає до надіслання туди європейських спостерігачів.
   
  Проте проросійські демонстранти, які захопили адміністративні будинки у приблизно десяти містах на сході України, поки що не бажають піти на будь-які поступки.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: гость
  22.04.2014 00:43
  Сколько можно играть в дурочку и невидеть провокаций со стороны Москвы? Столько, сколько проявила терпения Украины к этим незаконно вооружённых холуям Путина, наверное нигде и никто не проявлял. Но любое же терпение имеет придел. И поражает, когда каждый день эта оборзевшая сволота бъёт всех и всякого, кто проявляет хоть какое то отнощение к Украине, а кто то старается разобраться.


  Ім’я:: Віктор Місто:: Київ
  21.04.2014 23:23
  Путін відчув смак крові, він захлинається від величі. Якщо Америка разом з Європою не покладе цьому край-це Третя світова. Світ не захоче жити в россійському рабстві.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  21.04.2014 16:52
  годі й чекати на те що рф змириться. всі чули як вона називає український народ. її влаштує тільки колонія.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  21.04.2014 16:38
  в україни малий вибір. або чекати краху путіна і потім повернути все що відбере або всі скопом під кремль.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  31.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.