понеділок, 30 травня 2016

  Актуально / США

  США хочуть бачити Україну сильною державою з обороноздатною армією - Шоллей

  Міноборони США хоче відновити ВМС Україниi
  X
  Олександр Яневський
  08.10.2014
  Сполучені Штати хочуть бачити Україну сильною державою з обороноздатною армією, і готові максимально у цьому допомагати.
  Міноборони США хоче відновити ВМС України

  Сполучені Штати хочуть бачити Україну сильною державою з обороноздатною армією, і готові максимально у цьому допомагати. Про у середу заявив помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Дерек Шоллей під час свого виступу у Вашингтоні. Він визнав, що раніше Захід не робив достатньо, аби підготувати українське військо:

  «Незважаючи на те, що Україна була партнером НАТО упродовж кількох років, незважаючи на те, що Україна співпрацювала з нами в Іраку, Косові, ми, США, на жаль не мали з Україною міцних стосунків у сфері оборони. Під час свого візиту (президент) Порошенко говорив з нами про нагальні потреби України. Ми вже допомагаємо Україні. Лише цього року ми надали спорядження на суму у 116 мільйонів доларів. Це і бронежилети, і прилади нічного бачення, і форму, і багато чого іншого.

  «Так, Порошенко просив нас про летальну допомогу. Ми вирішили не надавати її на даному етапі. Ми працюємо над програмою, яка може привести і до надання летальної допомоги. Ми хочемо і робимо чимало. Ми також тиснемо на наших партнерів допомогти Україні. Ми не кидаємо Україну напризволяще. Ми також працюємо над тим, щоб відновити українські військово-морські сили. Ми хочемо бачити Україну та її армію сильними», сказав помічник міністра оборони США Дерек Шоллей.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Антон Місто:: Київ
  09.10.2014 19:11
  Україна потребує потужного фінансування еконміки ( а це десятки мільярдів дол.США), струтура, якої має стати подвійного призначення.
  По-перше, необхідно створювати нові підприємства військово-промислового комплексу для будівництва сучасної ударної авіації ( літаків та гвинтокрилів ), безпілотної авіації. Для цього нашій державі необхідні великі інвестиції від Заходу, конструкторсько - інжерної братії в Україні вдосталь. Це дасть змогу створити нові робочі місця та збудувати в Україні сучасні військово-повітряні сили.
  По-друге, наша держава потребує коштів для модернізації старих військових аеродромів Зорекма, аеродром в м. Узин ( підземелля аеродрому - це фактично місто під землею) в Київській області за нинішніх умов має тепер стратегічне значення для відбиття агресії з боку Росії як із східного, так із північно-східного напрямку.
  По-третє, українські конструктори м. Дніпропетровськ розробили сучасні комплекси протиповітряної оборони, для завершення цих проектів та проведення випробувань яких необхідні також кошти.
  По-четверте, розвиток вітчизняного військо-промислвого комплексу дасть поштовх для розвиток інших галузей нашої економіки.
  Захід, який змусив Україну відмовитися від ядерної зброї та безсилий проти путінської агресі, зобов"язаний надати нашій державі потужну (а не сміхотворну ) фінансову допомогу аби українці могли б самі протистояти кремлівській агресії


  Ім’я:: Володимир Місто:: львів
  09.10.2014 13:01
  Тут справа не лише в грошах, потрібно змінювати систему в цілому, провести люстрацію та знищити корупцію, лише після цього кошти будуть використовуватись ефективно.


  Ім’я:: Владимир Місто:: Мариуполь
  09.10.2014 09:23
  Так дайте денег и побольше и не в кредит. Если вы не дадите, то пусть русские дают.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  08.10.2014 21:44
  а які могли бути відносини з путінською підстилкою януковичем? приходиться все починати з нуля.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви