вівторок, 31 травня 2016

  Актуально / Україна

  Компенсації від Гіркіна за загиблих пасажирів MH17 вимагають у суді США

  17 представників, один з яких громадянин США, 18 загиблих пасажирів з різних країн, подали позов в районному суді Чикаго проти громадянина Росії Ігоря Гіркіна.

  Груповий позов проти Гіркіна-Стрєлкова подано у США через MH17. Відеоi
  X
  24.02.2016
  Родичі загиблих пасажирів "Боїнга", вимагають від ватажка проросійських сепаратистів 50 мільйонів доларів компенсації за кожного загиблого.
  Груповий позов проти Гіркіна-Стрєлкова подано у США через MH17. Відео

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Україну закидали грошима, не вимагали реформ, дивились крізь пальці на Яценюка, Порошенка - оглядачі про кризу

  Захід несе відповідальність за те, що українську політику досі контролюють олігархічні групи.

  50 мільйонів доларів за кожного загиблого вимагають представники родичів пасажирів «Боїнга», який був збитий в небі над Україною в липні 2014 року, від Ігоря Гіркіна. 17 представників, один з яких громадянин США, 18 загиблих пасажирів з різних країн, подали позов в районному суді Чикаго, штат Іллінойс, проти одного з командирів бойовиків, громадянина Росії Ігоря Гіркін, він же Стрєлков.

  Гіркін звинувачується за трьома статтями. Перша - позасудове вбивство. Позивачі посилаються на Закон про захист жертв катувань, що дозволяє їм розглядати справу проти Ігоря Гіркіна, громадянина Росії, з вимогою компенсації за смерть їхніх родичів, громадян Великобританії, Нідерландів, Малайзії.

  Друга стаття звинувачує Гіркіна у збитті і руйнуванні самого літака в порушенні міжнародного права. За третьою статтею Гіркін звинувачується в змові зі своїм заступником Сергієм Петровським і з особами, які безпосередньо причетні до збиття літака.

  В санкційних списках ЄС, Канади, Швейцарії і Нової Зеландії Гіркін ідентифікований як діючий офіцер ГРУ РФ

  У позовній заяві обґрунтовується причетність Гіркіна до збиття Боїнга. Зокрема йдеться про те, що 17 липня 2014-го року, коли був збитий «Боїнг» «Малазійських авіаліній», Ігор Гіркін командував армією сепаратистів і бойовиків самопроголошеної «ДНР» і вів війну проти уряду України. Раніше, йдеться в заяві, люди під командуванням Гіркіна, з його допомогою і за змовою, перевезли одну або кілька ракетних установок з Росії в Україну, з якої і був збитий пасажирський літак.

  Також окремо вказується, що позивач наказав бойовикам «ДНР», які були на місці падіння літака і зібрали особисті речі загиблих, передати їх в Фонд оборони «Донецької Народної Республіки».

  У позовній заяві підкреслюється причетність Росії. У документі говориться, що Гіркін – російський громадянин, а в санкційних списках ЄС, Канади, Швейцарії і Нової Зеландії він ідентифікований як діючий офіцер ГРУ РФ. Військові дії «ДНР» веде за підтримки Росії, а Гіркін, припускається в заяві, «діяв, виходячи з дійсних або видимих повноважень від уряду Росії і нібито згідно з законом Росії та/або “Донецької Народної Республіки”.

  Подана позовна заява в якості відповідача називає лише Ігоря Гіркіна, який, очевидно, не зможе виплатити необхідні суми.

  Раніше родичі загиблих вже подавали позов в Чиказькому суді проти Гіркіна та «Малазійських авіаліній», що давало можливість припустити, що вони намагаються отримати гроші саме з авіакомпанії. Подана минулого четверга змінена позовна заява в якості відповідача називає вже лише Ігоря Гіркіна, який, очевидно, не зможе виплатити необхідні суми.

  Юристи, які не мають прямого відношення до цієї справи, припускають, що таким чином родичі загиблих намагаються, в результаті судових дій, отримати додаткову інформацію про збиття «Боїнга» або застовпити своє місце в подальших судових розглядах. Ще одним можливим мотивом позивачів є залучення до процесу, який дозволить їм зібрати інформацію про причетність до збиття Боїнга «Малазійських авіаліній» додаткових відповідачів, включно з Російською Федерацією як суб'єктом і особисто президентом Володимиром Путіним.

  З адвокатською конторою, яка представляє інтереси позивачів, поки що зв'язатися не вдалося.

  Дивіться також: Про Бородая і Гіркіна у Придністров'ї розповів посол Молдови у США

  Про Бородая і Гіркіна у Придністров'ї розповів посол Молдови у СШАi
  X
  05.08.2014
  Ігор Мунтяну радить Україні не повторювати помилок Молдови і поясняює, чому це під силу Києву.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Аблай Місто:: Казахстан, Алматы.
  25.02.2016 19:44
  Вряд ли Гиркин смог награбить в Украине такую сумму, тем более в долларах США. По 18 искам - выходит порядка 90-млн.$. А даже и если смог "поднять" такую сумму с украинских территорий, то как он сможет обосновать появление не менее 90-млн.$. своим истцам и Высокому Суду? Значит этот иск уже бьёт по всей системе русского мира. Но так как русского мира, в юридической терминологии, в качестве ответчика, просто не существует(это, как говорит Дмитрий Анатольевич, болезненный фантом), то весь груз ответственности ляжет на РФ(Российскую Федерацию), все 193-коренных народа государства российского. Правильно?

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  30.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.