п'ятниця, 27 травня 2016

  Актуально / Україна

  МВФ погодив виділення Україні 17 мільярдів доларів допомоги-кредиту

  Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард
  Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард

  Матеріали за темою

  Відео Скільки грошей Захід дасть Україні?

  Основною темою щорічної зустрічі МВФ та Світового Банку стала агресія Росії в Україні та фінансова допомога Києву.
  Голос Америки
  У середу Виконавча рада Міжнародного валютного фонду ухвалила дворічну програму надання допомоги-кредиту Україні в розмірі 17 мільярдів доларів, щоб допомогти країні відновитися після кризи, яка триває вже кілька місяців.

  Завдяки цьому рішенню Фонду, інші донори також зможуть надати обіцяні кошти у розмірі 15 мільярдів доларів, призначені для того, щоб допомогти Україні стабілізувати економіку після найважчих потрясінь з часу проголошення незалежності в 1991 році.

  Рішення Ради МВФ, до складу якої входять представники 24 країн, у тому числі США і Росії, прокладає шлях для негайного виділення вкрай необхідних коштів уряду України - 3,2 мільярда доларів, завдяки яким уряд зможе виконати частину зобов'язань з обслуговування боргу і уникнути потенційного дефолту.

  МВФ очікує від України проведення широкомасштабних реформ в енергетичному та фінансовому секторах, які передбачають, зокрема, підвищення цін на газ для вітчизняних споживачів. Уряд, який управлятиме країною до призначених на 25 травня президентських виборів, вже обіцяв підвищити ціни на газ більш ніж на 50 відсотків, починаючи з цього четверга.
   
  Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард зазначила, що будуть проведені регулярні перевірки прогресу України у виконанні взятих на себе зобов’язань.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Анонім Місто:: Анонім
  01.05.2014 22:39
  Всеодно виділили і за це спасибі. Тепер красти так ніхто не зможе.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  01.05.2014 16:25
  17млрд.здаються такими копійками якщо порівняти їх з тими сумами які за 4 роки вкрала донецька сім'я

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  26.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.