понеділок, 30 травня 2016

  Актуально / США

  Керрі звинувачує Росію в ігноруванні Женевської угоди щодо України

  Державний секретар Джон КерріДержавний секретар Джон Керрі
  x
  Державний секретар Джон Керрі
  Державний секретар Джон Керрі
  Голос Америки
  Вашингтон – Сполучені Штати звинуватили Росію в організації збройного опору в Східній Україні. Державний секретар США Джон Керрі у четвер попередив Москву про нищівні економічні санкції, якщо вона не дотримуватиметься зобов’язань, взятих цього місяця в Женеві.
   
  Росія почала військові навчання неподалік кордону з Україною і каже, що готова втрутитися, щоб захистити проросійських сепаратистів.  

  Керрі заявив у четвер, що немає жодних сумнівів у тому, що Росія надіслала озброєних людей, що зайняли урядові будинки в кількох східних містах України.  
  «Світ знає, що мирні демонстранти не приходять озброєні гранатометами і автоматичною зброєю, останнього випуску російського арсеналу, приховуючи відзнаки на своїх нових військових формах, і говорять говіркою, про яку кожен місцевий знає, що так говорять тисячі кілометрів від місця подій. Світ знає, що російські розвідники, заарештовані в Україні, не просто взяли неправильний поворот на шосе. Насправді, ми бачили солдатів, одягнених у форми ідентичні з тими, які російські солдати носили в Криму минулого місяця», – сказав Керрі.  

  Керрі заявив, що Україна своєчасно приступила до реалізації кроків, на які вона погодилася в Женеві на початку цього місяця.
   
  «З першого дня, прем’єр-міністр [Арсеній] Яценюк дотримався свого слова. Він відразу ж погодився допомогти звільнити будівлі. Він призупинив ініціативу в боротьбі з тероризмом в Україні на Великдень, вибираючи деескалацію, незважаючи на законне, фундаментальне право України захищати свою територію і свій народ», сказав Керрі.  

  Керрі також заявив, що Росія продовжувала дестабілізувати Україну, щоб прокласти шлях до більшого втручання на сході країни.  

  Президент Росії Володимир Путін заявив, що він надішле війська в Україну, щоб захистити проросійське населення на сході України.
   
  П’ять сепаратистів було вбито в четвер урядовими силами, надісланими для звільнення урядових будинків, захоплених у Слов’янську.  

  «Якщо нинішня влада в Києві зробила це, то вона просто веде себе як хунта, або злочинна група», сказав Путін.  

  У четвер Росія почала військові навчання близько до кордону з Україною. Міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що Москва повинна була діяти після того, за його словами, коли Київ розгорнув 11 тисяч військ і 160 танків у Східній Україні.  

  «Ми змушені реагувати на такий розвиток подій в цій ситуації», сказав Шойгу.   Постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй Юрій Сергєєв сказав «Голосу Америки» в четвер, що його уряд призупинив антитерористичну операцію в Слов’янську негайно після того, як були перші жертви.  

  «Міністерство внутрішніх справ вирішило призупинити активну фазу цієї операції, щоб подивитися, що може статися після цього, і закликає сепаратистів здатися», сказав Сергєєв.  

  Сергєєв заявив, що Росія не зробила нічого, щоб перешкодити проросійській діяльності на сході України і не вдалася до будь-яких заходів для виконання женевських зобов’язань.  

  Керрі сказав міжнародні санкції вже завдають болючого удару економіці та фінанса[ Росії. Він додав, що якщо Москва продовжить рух по шляху відволікання уваги, обману і дестабілізації, вона зазнає значно більших шкод.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: свят Місто:: київ
  25.04.2014 21:17
  останнім часом дуже багато розмов але ніхто так і не сказав як зупинити путіна не віддаючи йому україни.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви