неділя, 29 травня 2016

  Актуально / Україна

  Уряд США підтвердив: за відключенням електроенергії в Україні стоять хакери

  Висновки Міністерства внутрішньої безпеки США базовані на інтерв’ю з представниками шести постраждалих українських організацій.

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Російські хакери намагалися зламати електронну пошту Гілларі Клінтон

  Один з листів виглядав як штраф за перевищення швидкості, відправлений поліцією Нью-Йорка.

  МУЛЬТИМЕДІА Російські хакери зламали сервер Dow Jones

  Інформація могла вплинути на ринкові ціни акцій окремих компаній.

  МУЛЬТИМЕДІА Через китів хакери зламали 5 веб-сайтів уряду Ісландії

  Серед зламаних сайтів - офіційна сторінка прем'єр-міністра Ісландії.

  МУЛЬТИМЕДІА США допомагають Україні розслідувати вимкнення електрики у грудні

  12 січня у Міністерстві внутрішньої безпеки США повідомили, що це питання узгоджене з українською владою.

  Американський уряд вперше офіційно визнав, що до збою електропостачання в Україні у грудні минулого року призвели кібер-зловмисники. У звіті Міністерства внутрішньої безпеки США, оприлюдненому 25 лютого, зазначається, що причиною відключення електроенергії, що торкнулося 225 тисяч українців, є хакерські атаки.

  Раніше експерти з безпеки вже заявляли, що відключення електроенергії в Західній Україні 23 грудня відбулось через напад, який вважається першим успішним кібервторгненням в енергосистеми в автономному режимі.

  Міністерство внутрішньої безпеки не повідомляє, хто стоїть за кібератаками. Утім американська кібер-компанія iSight Partners та деякі інші фірми пов’язують інцидент з російською хакерською групою, відомою під назвою Sandworm.

  Висновки Міністерства  внутрішньої безпеки США базовані на інтерв’ю з представниками шести українських організацій, які постраждали через перебої електроенергії. Утім у повідомленні йдеться, що американські експерти не мали змоги незалежно переглянути технічні докази.    

  Деякі експерти з безпеки у США гостро розкритикували висновки міністерства.   

  «Якби вони вийшли з цією інформацією два місяці тому і оприлюднили її, це було б корисно, - заявив Роберт Лі, виконавчий директор компанії з кібербезпеки Dragos Security, - утім зараз вони розповідають речі, які вже нам відомі».

  Нещодавно американські ЗМІ з посиланням на джерела у Білому домі повідомляли, що за збоями електроенергії в Україні стоїть Росія.

  Дивіться також: Facebook майбутнього детально описав Цукерберг

  Facebook майбутнього детально описав Цукерберг. Відеоi
  X
  23.02.2016
  "Одного дня, незабаром, ми усі матимемо змогу демонструвати на живо, що де і коли ми робимо".

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Олег Місто:: Тернопіль
  28.02.2016 20:07
  Я розмовляв із знайомими з Івано-Франківська і вони не підтвердили інформацію, опубліковану у засобах масової інформації України, про масові перебої із постачанням електроенергії. Слід врахувати, що засоби масової інформації Укоаїни перебувають під контролем олігархів. Тому я сумніваюся у достовірності висновків Homeland Security про відключення електроенергії в Україні.


  Ім’я:: pendejo Місто:: www
  28.02.2016 10:20
  Они что , линию 330кВ пинговали ,маразм достиг предела. Но тупому , несведущему быдлу покатит

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.