п'ятниця, 27 травня 2016

  Актуально / США

  Для нас було б необачно не готуватись до захисту Європи – речник Пентагону

  Контр-адмірал Джон Кірбі і речниця Держдепу Джен Сакі
  Контр-адмірал Джон Кірбі і речниця Держдепу Джен Сакі

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА З України починається глобальна стратегія США - екс-командувач НАТО

  “В усій Східній Європі, через бездіяльність США щодо України, поширються сумніви та відчуття невпевненості”, - заявив Веслі Кларк.

  Грузія не відмовиться від планів розміщення навчального центру НАТО

  За словами міністра оборони Іраклія Аласанії, навчальний центр забезпечить додатковий рівень безпеки країни.
  Голос Америки

  Сполучені Штати вважають за необхідне готуватися до потенційної небезпеки з боку Росії. Про це заявив речник Пентагону контр-адмірал Джон Кірбі. За його словами, перед американським військом нині стоять два виклики: бюджетний та стратегічний.  

  «Стратегічне середовище дуже динамічне і непевне зараз. І ця непевність породжена тим, що Володимир Путін робить в межах та поза межами території України. Це було б необачно для нас не думати про певні можливості підготовки, які ми потребуємо у Європі. Тому що ми маємо надзвичайні зобов’язання перед нашими партнерами там, передбачені в угоді НАТО.»   

  Він при цьому зауважив, що це не погроза Росії, як у Москві тлумачать заяви Міністерства оборони США. За словами речника Пентагону, США просто мають бути готові до викликів, які стоять перед ними.    

  Напередодні міністр оборони США Чак Гейґел назвав політику Росії ревізіоністською, і що російська армія стоїть на порозі НАТО. У російському Міністерстві оборони цю заяву сприйняли як погрозу. 

  Дивіться також: НАТО: Не бачимо відведення російських військ

   

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Кларк Місто:: Саратов / Россия
  19.10.2014 09:35
  Любят генералы все переворачивать с ног на голову. Не российская армия подошла к НАТО, а НАТО подошло к российской армии, расширилось. Переворот понятен, речь идет о бюджете, нужно напугать конгрессменов. При такой логике кое - кто скоро из окон будет вываливаться с криком "Русские идут!"


  Ім’я:: Кларк Місто:: Россия Саратов
  19.10.2014 09:30
  Нельзя не согласиться с генералом, российская армия действительно стоит на пороге НАТО, однако не российская армия подошла ближе к НАТО, а НАТО подходит ближе к России. Генералы любят переворачивать всё с ног на голову, особенно если это касается военного бюджета. Такая у них, генералов, забота.


  Ім’я:: Валерий
  18.10.2014 18:01
  Сегодня Россия - это страна в которой у власти сегодня правят фашисты.


  Ім’я:: Сергій Місто:: Харків
  18.10.2014 17:37
  США як і Великобританія мають зобов"язання і перед Україною відповідно до Будапештського меморандуму, яким Україні гарантувався суверенітет. В той же час, завдяки патріотизму українських бійців та допомозі народу Україні вдалося зупинити путінських найманців та російських солдатів на теренах українського Донбасу. Захід воліє лише до дипломатичних заяв та санкцій відносно агресії кремля. Так, санкції це добре, але цього замало. Україна стікає кров"ю, так як на окупованих терористами українських територіях путінські терористи щоденно вбивають громадян України, які проявляють проукраїнські позиції. Більше 70 % укранців на окупованих путіним територіях виступають за єдність України, але вони не можуть відкрито заявити про це, так як відразу будуть вбиті.
  Путіна можуть зупинити потужні санкції та українська армія. Для того, щоб Україна мала потужну армію нашій державі необхідна сучасна зброя, сучасна авіація і флот. Якщо країни демократії не можуть дати зброю, то мусили б надати Україні потужне фінансування для виробництва сучасних українських зразків важкої броньованої техніки, ракетних комплексів, противотанкових комплексів, виготовлення по ліцензії літаків Ф- 16 та Ф- 18, а також штурмових гвинтокрилів. Це мусять країни Заходу робити негайно.
  П.С.
  Прична війни, яку розв"язав путінський режим супроти України , криється у психології путіна та багатьох росіян : вони не можуть вибудувати свої історичні конструкції без древнього і вічного Києва та його славетної історії. Раджу західним аналітикам зрозуміти, що кремлівський агресор на теренах українського Донбасу не зупинеться.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви