субота, 28 травня 2016

    Актуально / Україна

    Сенатори про Дебальцеве: Меркель, Олланд, Обама легітимізують розчленування

    Джон Маккейн
    Джон Маккейн

    Матеріали за темою

    МУЛЬТИМЕДІА Штаб у Дебальцевому оточено, повторюється Іловайськ - журналіст з Артемівська

    "Попри місяці планувань, ми бачимо ситуацію подібну до Іловайська та ДАП: параліч, хаос та потенційно велике кровопролиття"

    Немає вибачень дотриманню проваленого режиму припинення вогню у час, коли Росія та її ставленики посилюють облогу Дебальцевого. Про це йдеться у спільній заяві сенаторів-республіканців Джона Маккейна на Ліндсі Грема.

    Американські законодавці прямо звинуватили лідерів Заходу у потуранні Путіну.

    “Канцлер Німеччини та президент Франції, за підтримки президента США легітимізують розчленування суверенної нації у Європі вперше за 70 років", - йдеться у заяві.

    Сенатор Ліндсі ГремСенатор Ліндсі Грем
    x
    Сенатор Ліндсі Грем
    Сенатор Ліндсі Грем

    “Західні лідери заявляють, що військового рішення конфлікту в Україні немає. Путін так не думає. Він продовжує агресію, і за відсутності сильнішої підтримки  Заходом української армії, надалі ми спостерігатимемо реалізацію нав'язаного Росією військового вирішення в Україні, як це вже сталося на частині території Грузії та Молдови", - заявили законодавці.

    Маккейн та Грем закликали негайно надати Україні збройну підтримку та накласти додаткові санкції на Росію.

    "Давно пора надати Україні захисне озброєння та накласти додаткові санкції та покарання, які можуть змінити поведінку Путіна, включено із виключенням Росії з фінансової системи SWIFT. Президент Обама має зробити це негайно, а не ховатись за провальними спробами домовитись з агресором у той час, коли реальна ситуація робить будь-яку дипломатію неефективною", - закликали сенатори.

    Дивіться також : Гроші Заходу розкрадуть, якщо не буде нагляду - Мустафа Найєм у США

    Гроші Заходу розкрадуть, якщо не буде нагляду - Мустафа Найєм у США. Відеоi
    X
    14.02.2015
    Мустафа Найєм днями у Вашингтоні отримав престижну премію. Для "Голосу Америки" він оцінив якість Парламенту, влади.

    Цей форум було закрито
    Посортувати коментарі
    Сторінка коментарів з 2
    Ім’я:: затяжная война Місто:: Украина
    21.02.2015 02:39
    А ведь агрессивность Россия была таковой с самого начала. Она заложена в требовании для Украины иметь односторонний контакт с одним из союзом. Либо ЕС либо таможенный союз. Разве этого не понимали Европа , Америка и весь остальной мир? Понимали. Значит понимают и последствия своих отношений с Россией.
    Украина , приготовься к длиной затяжной войне , пока мир приготовиться к изоляции России и сумасшедшего русского народного бунта в России. Жестокость этого бунта будет намного страшной Путинской. Придет время и Путин получит по заслугам той же монетой. Как говорят , что посеешь, то пожнешь. Придется Путину ответить не только за свое , но и за Сталина и Ленина.


    Ім’я:: Руслан Місто:: Кривой Рог
    20.02.2015 19:08
    Слили


    Ім’я:: Микола Місто:: Київ
    20.02.2015 17:46
    А що, Іловайський котел, Дон.аеропорт, Дебальцевське кроваве оточення..-. вони з'явилися раптово, не формувалися подіями на фронті і бездарністю та зрадництвом влади і військового керівництва?! Бачили, скільки нашої техніки та снарядів залишилося там, а не були використані!? А можна вважати нормальним, коли інформація від Генштабу і наших бійців і добровольців відрізнялася як ніч і день!? То хіба було б краще, якби у сепаратистів залишилася новітня зброя із західних країн?! Скільки наших патріотів загинуло у Дабальцево і під ним? Знову повертаємося до Невідових Солдатів??! Комуністи їх да і весь народ ніколи не рахували і не берегли.Отже, треба наводити порядок нам у себе вдома. Тоді і путінітів знищимо, як поганих тарганів. Надія тільки на себе. Європа і світ не хочуть бачити далі свого носа. Це буде їх бідою.Нам треба єднатися, українці! Тільки разом розчавимо своїх кровососів-клопів і позбавимося русаків. Будемо активними, захистимо старих, бідних і дітей! Підтримуймо один одного, не ховаймося по домівках! Слава Україні!


    Ім’я:: Читатель Місто:: Украина
    20.02.2015 09:53
    It's time to forget that the United States was once a great nation. Today there ruled lop-eared goat. Accordingly, policy goat obviously affects all citizens of the country. That would not do all he goat goes through the ass and it is understandable. Goat aims to discredit all the colored population of the US and close all the way to the presidency. Bravo lop-eared goat with the task FSB you managed to 100%.


    Ім’я:: Анонімно
    18.02.2015 18:16
    Коли Сполучені штати хотіли санкцій для режиму апартеїду у ПАР ніхто не купував (відкрито) навіть золота а німці не наважувалися продати навіть гайку у ПівденноАфриканську Республіку ...
    Коли Сполучені штати хотіли санкцій для Ірану то ніхто не купував Іранської нафти і не надсилав туди будь яких технологій
    То що сталося з Сполученими Штатами коли ...УЙЛО напало на Україну захист якій після відмови від ядерної зброї гарантувала і Росія яка напала і Америка яка висловлює "стурбованість "але не надає ніякої допомоги ?


    Ім’я:: Валерій
    18.02.2015 16:44
    Якщо Обама потурає россійській агресії, то чому досі в сенаті і в конгресі США не поставлять питання про імпічмент президента Обами. Чи може ці сенатори тільки і вміють що базікати про відповідальність президента Обами, а самі також не хочуть допомагати Україні.


    Ім’я:: Оля
    18.02.2015 10:59
    Путин подписал Минск 2 и в тот же момент направил все вооружение и более 30 тыс росийских наемников (это которые воюют за деньги) на окружение и блокировку украинской армии в Дебальцево. Уже неделю после минских договоренностей о мире террористы в три раза увеличили плотность огня с градов и артиллерии. Дебальцево за последнюю неделю в следствии круглосуточного обстрела врагом с тяжелой артиллерии и градов был полностью разрушении это несмотря что в Дебальцево остались мирные жители. Путин –лживая и циничная свалота. Вчера выступая в Венгрии перед журналистами, он с циничной ухмылкой сказал: «Я же предупреждал о Дебальцевском котле. Украинская армия слаба и не может противостоять даже полуграмотным трактористам и шахтерам». Сейчас росийские наемники вооружены самым новейшим росийским вооружением ,в количестве и и качестве, которое не имеют большинство Европейских стран. На Донбассе против Украины воюет армия порядка 50 тыс чел. Росийских наемников Я думаю, Дебальцево – это точка невозврата и необходимо срочно менять тактику, иначе будет поздно: надо выравнивать линию обороны, надо вытягивать наших ребят из окружения, объявлять военное положение и по-серьезному противостоять врагу, в полную силу используя весь потенциал нашей страны.


    Ім’я:: Владслав Мороз Місто:: Полтава
    18.02.2015 10:41
    Здали Луганськ,потім Іловайськ,далі аеропорт,тепер Дебальцево.Хто,нарешті відповість??? Всі ниточки ведуть до Президента. Продажна Європа не хоче підтримати Україну, так само,як і в 1932-33. Бо це не в них. Тільки Український народ може виправити ситуацію,але не з цим керівництвом,бо воно ще НІЧОГО не зробило для перемоги. Велика подяка Американським сенаторам за намагання допомогти Україні в нашій ситуації


    Ім’я:: Людмила Місто:: Одесса
    18.02.2015 02:54
    Целый год, мы слышим одни обещания! Но , кроме мат.помо
    щи, в виде их кредитов, - ничего не видим ! Одни разговоры!
    Не хочется уже слушать! Из всех западных друзей, Польша
    и Латвия за нас ! Потому, что "следующие"!!!!


    Ім’я:: Україна
    18.02.2015 00:33
    Сенаторам уклін за послідовну та щиру підтримку України!
    Всі винні перед українським народом - і Меркель і Оланд і Обама, але найбільше Президент України Порошенко, бо це його священний обов'язок боронити країну і народ, який йому повірив. Все, що зараз відбувається результат недолугої слабкої політики саме нашої влади. Він боїться прямо назвати війну війною, вимагати, щоб гаранти Будапештського меморандуму і весь світ стали на захист України від агресії Росії, а не скиглити, що порушені якісь там угоди невідомо ким. А Меркель і Оланд не мають права диктувати нам путінські умови. БАЖАЮ ВСІМ ЗАНЕПОКОЄНИМ, ЩОБ ВОНИ НА СВОЇЙ ШКУРІ ВІДЧУЛИ "ЗАХИСТ ПУТІНА", а з нас досить такого нечуваного лицемірства і зради України.