четвер, 26 травня 2016

  Актуально / США

  Маккейн побоюється, що «в Україну знову приходить кривава весна»

  На думку впливового американського сенатора, рішення Путіна про виведення військ говорить про те, що він забезпечив виживання режиму Асада.

  Джон Маккейн
  Джон Маккейн

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Путін наказав розпочати виведення російського угруповання з Сирії

  Офіційно метою повітряних ударів Росії в Сирії мали бути позиції угруповання «Ісламська держава».

  МУЛЬТИМЕДІА Перша група російських літаків залишила Сирію

  Президент Росії Володимир Путін розпорядився почати з 15 березня виведення основних російських сил з Сирії.

  МУЛЬТИМЕДІА США: Підготовлено законопроект про припинення закупівлі російських ракетних двигунів

  Авторами законопроекту стали сенатор Джон Маккейн і член Палати представників Кевін Маккарті.
  Голос Америки

  Американський сенатор Джон Маккейн заявив, що рішення Росії вивести основну частину своїх військ з Сирії означає, що Москва завершила створення нової ситуації на місцях, більш сприятливої для президента Сирії Башара Асада.

  Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Маккейн також висловив стурбованість, що тепер Москва повністю перемкне свою увагу на Україну.

  Про це у заяві, розміщеній на офіційному сайті сенатора.

  «Оголошення про те, що Росія почне виводити частину військових сил з Сирії, свідчить про те, що Володимир Путін вважає, що він розбомбив і вбив достатню кількість опонентів кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання», - заявив республіканський сенатор з Аризони.

  Він також піддав різкій критиці адміністрацію Обами за «бездіяльність» в Сирії.

  «Адміністрація пояснювала свою байдужість і бездіяльність заявами, що Росія сама опиниться в трясовині, - вважає Маккейн. - Адміністрація втішала себе, повторюючи мантру про те, що «військового вирішення не існує», замість того, щоб прийняти реальність, яка полягає в тому, що у будь-якому політичному вирішенні в Сирії існує явний військовий аспект».

  «На жаль, саме це Росія і її ставленики продемонстрували в Сирії, - продовжив сенатор. - Вони змінили військову ситуацію на місці і створили умови для політичного врегулювання, які більш сприятливі з точки зору їх інтересів».

  «Росія переорієнтує свої ресурси і увагу на інші регіони, і я побоююся, що в Україну знову приходить кривава весна», - сказав американський сенатор Джон Маккейн.

  Дивіться також: Українці Аризони працюють на аерокосмічну галузь, печуть піцу й моляться за мир

  Українець в Аризоні проектує деталі для космічних кораблів. Відеоi
  X
  Тетяна Харченко
  12.03.2016
  В одному з найбільш мультикультурних штатів США всього близько 16 тисяч українців, але навіть тут серед кактусів, спеки й пустелі, їм вдається зберігати рідні традиції.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Альбина
  18.03.2016 17:44
  "Путін вважає, що він розбомбив і вбив достатню кількість опонентів кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання"
  Путин озабочен исключительно своим личным выживанием, и не может потратить на Сирию весь рос. бюджет, а то в РФ начнутся голодные бунты. Наскакивать на Украину тоже смысла нет: пойдут новые санкции.
  Что касается Донбасса, то он стал очередным военным полигоном для главарей ВПК РФ, так же, как Крым и другие, захваченные ими, территории. Военная мафия РФ зарабатывает там свои кровавые деньги на жизнях людей, в том числе, и россиян.


  Ім’я:: Володимир
  17.03.2016 06:29
  Путина в поликлинику для опытов. Таких.,...надо либо уничтожать, либо изолировать.


  Ім’я:: Дмитро - вох
  15.03.2016 19:06
  Сьогодні в США сенатор Джон Макейн одинокий політик в сенаті ,що передбачає поного відновлення воєнного злочинсьва в східній Україні, так званими сепаристами ДНР ЛНР та російськими війсьуами проти України Цікаво чому цего злочину не спостерігають всі інші політики США включно з презедентом Бараком Обамою ?


  Ім’я:: свят київ
  15.03.2016 15:30
  путін вдув величезні гроші щоб обама переміг маккейна на президентських виборах. інакше все було б по-іншому. не булоб війни в грузії і україні. не було б жахіття на ім'я янукович і кремлівського карлика який залив все людською кров'ю вже б теж не було.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви