субота, 28 травня 2016

  Актуально / Україна

  Обама та Меркель пригрозили Росії новими санкціями

  Обама та Меркель розказали, коли будуть жорсткі санкціїi
  X
  02.05.2014
  Президент США та канцлер Німеччини попередили Москву про нові санкції, якщо вона не вдасться до необхідних заходів у пошуках дипломатичного вирішення кризи в Україні.
  Обама та Меркель розказали, коли будуть жорсткі санкції
  Голос Америки
  Президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Анґела Меркель виступили об’єднаним фронтом проти Росії, попередивши Москву про нові санкції, якщо вона не вдасться до необхідних заходів у пошуках дипломатичного вирішення кризи в Україні.

  Американський та німецький керівники виступили на спільній прес-конференції у Білому домі в п’ятницю – через кілька днів після того, як Сполучені Штати та Європейський Союз запровадили новий раунд санкції проти Росії.

  За словами президента Обами, якщо керівництво Росії продовжуватиме дестабілізувати Схід України, США та ЄС не вагатимуться і швидко вдадуться до додаткових заходів, у тому числі дипломатичних та економічних санкцій.

  У свою чергу Меркель заявила: якщо ситуація в Україні не стабілізується, Німеччина буде вводити подальші санкції, діючи спільно з США.

  За її словами, третій раунд санкцій готується і вони будуть стосуватись секторів російської економіки. 

  Канцлер Меркель наголосила, що ані США, ані Німччина цього не прагнуть, проте якщо агресія Москви стосовно України триватиме подальші санкції «неминучі». Питання дальшого розвитку подій - за Росією, зазначила вона.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Атан Місто:: Одесса
  05.05.2014 01:48
  Европа и Америка, ваши игры в "санкции" демонстрируют вашу беспомощность в противостоянии с путлером; вы проспали путлера, а теперь отдаёте этому фашисту Украину на растерзание; от такой вашей "помощи" уже тошнит...


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  03.05.2014 09:10
  фрау подруга путіна обамі говорить одне путіну друге дома німцям третє україні четверте. в газпром хоче.


  Ім’я:: Слава Місто:: Луганськ
  02.05.2014 21:46
  Захід мав би вводити санкції проти економіки росії відразу після захоплення Українського Криму допоки росія не піде з Криму - інакше, агресор не зупиниться - росію потрібно зупиняти впершу чергу самій Україні, разом з усім Світом.
  А терористів з Луганська та всього Донбасу потрібно було б почати виганяти силою ще декілька тижнів тому.
  допомагають тільки тим, хто захищається від агресії.
  Захід має, також, бути набагато рішучішим в допомозі Україні.


  Ім’я:: Анонімно Місто:: VIC
  02.05.2014 20:58
  Санкції проти росіян ніколи не бувають зайвими. Це як масло , яке ніколи не зашкодить каші :)

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.