четвер, 26 травня 2016

  Актуально / Україна

  Обама не дає Україні зброї, щоб зберегти імідж мирного президента – конгресмен Піттс

  Джозеф Піттс, конгресмен-республіканець
  Джозеф Піттс, конгресмен-республіканець

  Член Гельсінської комісії конгресмен Джозеф Піттс із Пенсильванії заявив "Голосу Америки", що не покладає надій на вирішення кризи в Україні на дипломатію. На думку Піттса, агресор розуміє лише мову сили.

   «Україні треба надати оборонну зброю, щоб вони змогли принаймні себе захистити. Я б навіть ще більше зробив», - каже конгресмен Піттс та водночас зауважує, що нинішній господар Білого дому дотримується протилежної думки. Лауреат Нобелівської премії миру Барак Обама не хоче псувати імідж мирного президента, - вважає Джозеф Піттс.

  «Він, президент Обама, переживає за спадщину, яку лишить після себе. Він не хоче, щоб його звинуватили у початку нової війни. Тому, наприклад, на Близькому сході, замість того, щоб виступити зі збройними силами проти терористичного угруповання ІДІЛ, він виводить звідти війська. Він боїться, що його звинуватять у зачинанні війни», - розводить руками конгресмен із Пенсильванії.

  Колега Піттса, конгресмен від штату Міссісіпі Роджер Вікер також заявив "Голосу Америки", що на місці президента США провадив би іншу зовнішню політику.

  «Якби я був відповідальним за безпеку США та зовнішню політику, я б діяв інакше. Я б волів, щоб увесь Захід виробив значно сильнішу позицію, щоб надати більше допомоги. Я б надав Україні більше військової допомоги», - відзначив американський законодавець.

  Дивіться також: Штайнмаєр побачив в Україні "надзвичайну деескалацію конфлікту"

  Штайнмаєр побачив в Україні "надзвичайну деескалацію конфлікту". Відеоi
  X
  02.03.2016
  Перемир’я, якого досягли сторони Нормандського формату, глава МЗС Німеччини вважає прогресом.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: свят київ
  08.03.2016 06:31
  щоб йому вже дихати не дало!


  Ім’я:: Альбина
  07.03.2016 18:37
  Пусть господин Обама не обольщается:
  в историю он войдёт не как миротворец , а как президент, который оказался неспособен защитить Украину, вопреки обязательствам США.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  25.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.