вівторок, 31 травня 2016

  Актуально / Україна

  США глибоко занепокоєні погіршенням ситуації з безпекою на Донбасі

  США звинувачують «об’єднані російсько-сепаратистські сили» на Донбасі у порушенні перемир’я та у перешкоджанні роботі міжнародних спостерігачів.

  Як Росія та сепаратисти заважають спостерігачам, розповіли в ОБСЄ. Відеоi
  X
  04.02.2016
  Ситуація з безпекою на сході України погіршується, сказано у заяві американського представництва в ОБСЄ.
  Як Росія та сепаратисти заважають спостерігачам, розповіли в ОБСЄ. Відео

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА В ОБСЄ шоковані погіршенням ситуації із обстрілами на Донбасі – Александер Гуґ

  Особливу активність в ОБСЄ спостерігають у зоні зруйнованого Донецького аеропорту.

  МУЛЬТИМЕДІА Росія та угруповання «ДНР» критикують ідею розміщення миротворців ООН на Донбасі

  «Розглядаємо всі розмови про розгортання на сході України якоїсь миротворчої місії ООН як спробу відвернути увагу від невиконання Києвом ключових положень Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року» - Чуркін.

  В ОБСЄ засудили обстріл її патруля біля Донецька

  Спостерігачів обстріляли зі стрілецької зброї в той час, як вони працювали задля відновлення інфраструктури поблизу Мар’їнки

  Відео У поверненні Донбасу Україні важливо не коли, а як

  Мінським процесом незадоволений ніхто, але до нього прив’язані санкції щодо Росії
  Голос Америки

  Сполучені Штати звинувачують «об’єднані російсько-сепаратистські сили» на Донбасі у порушенні перемир’я та у перешкоджанні роботі міжнародних спостерігачів.

  Ситуація з безпекою на сході України погіршується, - сказано у заяві місії США при Організації з безпеки і співробітництва у Європі, яку виголосила у четвер в штаб-квартирі ОБСЄ у Відні тимчасова повірена у справах США при цій організації Кейт Бернс.

  У заяві зібрані факти, які свідчать про різке збільшення випадків порушення перемир’я. Вказано на використання важкого озброєння поблизу так званої «лінії зіткнення» і нові жертви серед військових та цивільних.

  Росія в односторонньому порядку блокує розширення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на українсько-російському кордоні, - йдеться в заяві місії США.

  Представник спостерігачів ОБСЄ в Україні Александер Гуґ заявив, що сепаратисти намагаються приховати свою діяльність, перешкоджаючи пересуванню місії.

  «Свобода пересування особливо обмежується на території, неконтрольованій урядом. Понад 90% інцидентів стаються в місцях, які уряд не контролює. Часом ці випадки дуже агресивні… Це очевидне обмеження нашого мандату і однозначне порушення Мінської угоди. І є лише одна причина, чому ті, хто обмежує нашу свободу пересування, не хочуть, щоб наші патрулі їхали далі. Це тому, що вони не хочуть, щоб ті патрулі бачили, що там відбувається», - заявив заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александер Гуґ.

  Дивіться також: Гаманці корупціонерів треба вивернути раз і назавжди - Наливайченко

  Гаманці корупціонерів треба вивернути раз і назавжди - Наливайченко. Відеоi
  X
  03.02.2016
  Екс-голова СБУ зараз перебуває у Вашингтоні.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Харківський критик Місто:: Харків
  07.02.2016 13:05
  Пока вы выражаете глубокую обеспокоенность Путин и Ко создали очаг напряженности и ручного управления в Грузии, Украине, Молдове - по путински "республики", а теперь еще в Сирии - ждем-с новую народную алавийскую республику? Не забудьте выразить глубокую обеспокоенность, когда Путин руками своего друга северокорейского будет без разбору бахать ядерными ракетами недружественные им страны. А вы собираетесь на экстренное совещание и выражаете свою обеспокоенность. Вопрос теперь стоит не в том, как остановить Путина, а "Кто следующий?"


  Ім’я:: Аблай Місто:: Казахстан, Алматы.
  04.02.2016 22:52
  Кому смешно, а украинским воинам смерти и ранения..


  Ім’я:: Сера
  04.02.2016 21:30
  бля аж смішно вже від їхнього глибокого занепокоєння )))


  Ім’я:: Микола Місто:: Тальне
  04.02.2016 21:23
  Поважаю Наливайченка.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  30.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.