середа, 01 червня 2016

  Актуально / Україна

  «Ці вибори – голосування кожного з вас за своє виживання», - Тимошенко

  Матеріали за темою

  Чи завадять сварки опозиції створенню більшості у Раді?

  Взаємні звинувачення представників опозиційних сил викликають запитання, чи зможуть вони домовитися, коли прийдуть у парламент.

  Відео IFES: Україні буде не просто провести прозорі та чесні вибори

  Автори доповіді зазначили, що вибори прходитимуть в атмосфері недовіри політичних сил одна до одної, та зневіри українців у можливості реально вплинути на ситуацію в країні.

  Кличко відмовився від коаліції з опозицією до виборів

  У відповідь на запрошення Об’єднаної опозиції створити Коаліцію демократичних сил, УДАР запропонував відкласти підписання угоди до виборів.

  Відео "Свобода" не виключає можливості вуличної боротьби за чесні вибори

  Про домовленість з Об’єднаною опозицією, позицію УДАРу та реальну підтримку народом діючої влади - інтерв’ю з одним з лідерів партії "Свобода" Ігорем Мірошниченком.
  Донька Юлії Тимошенко Євгенія оприлюднила звернення матері до українців з пятьмя порадами, щодо виборів.

  Опозиційний лідер Юлія Тимошенко закликала українців обов’язково іти на вибори і не дозволити, щоб хтось інший скористався їх бюлетенем.

  «Бюлетені всіх, хто не прийде, заповнять та кинуть за Партію Регіонів», – прочитала звернення матері Євгенія Тимошенко. «Знайдіть в собі сили та, якщо вас усе дістало й ви все ж таки проти всіх, прийдіть на вибори та жирним хрестом перекресліть свій бюлетень, зіпсуйте його, але не залишайте свій чистий бюлетень для фальсифікації».

  Тимошенко також закликала виборців розпізнати та не голосувати за фальшиві політичні партії. За її словами, сьогодні на політичному полі працюють кілька псевдо-опозиційних партій влади. Як приклад підставного опозиціонера на минулих виборах Тимошенко назвала Сергія Тігіпка, який вже третій рік працює в команді влади.

  «Спробуйте усвідомити, що проти вас працюють вже не гопники 90-их в спортивних костюмах, а мільярдери, яким є що втрачати і на яких працюють цинічні, професійні та коштовні політичні технологи. Вони, маючи телебачення та необмежені гроші, можуть зліпити опозиційного кандидата в президенти або нового, свіжого лідера опозиційної партії практично з будь-якого підручного матеріалу, навіть з мавпи», – ідеться у зверненні Тимошенко.

  За словами Тимошенко, провладна партія планує отримати перемогу на мажоритарних округах, де кандидати робили подарунки виборцям, ремонтували під’їзди та встановлювали дитячі майданчики. Тому українцям доведеться голосувати за того мажоритарного кандидата в депутати, який більше за всіх чогось «подарував».

  x
  Тимошенко наголосила на тому, що вибори 28 жовтня – це війна проти диктатури. За її словами, у більшості країн СНД уже немає опозиції, тому що її знищили диктатори. Окрім того, Тимошенко закликала опозиційні сили, журналістів та представників громадських організацій припинити сварки.

  «Не створюйте унікального українського абсурду – коли слабке, але амбітне громадянське суспільство та не досконала, але реальна опозиція можуть знищити один одного самостійно, за власним бажанням. Давайте разом усунемо неодиктатуру у своїй країні, а потім будемо нещадно критикувати один одного», – прочитала звернення матері Євгенія Тимошенко.

  Політтехнолог Тарас Березовець вважає, що оприлюднення звернення Тимошенко саме за два дні до виборів є традиційною рисою політичного стилю колишньої прем’єрки, коли на фініші її політична кампанія була найпотужнішою.

  «Сьогодні кампанія Об’єднаної опозиції є недостатньо активною. Ми бачимо, що фактично домовленість УДАРу та Батьківщини – це фіаско. Кількість округів, де опозиція мала б перемагати, зокрема центральна Україна, там будуть вигравати незалежні або провладні кандидати», – сказав Березовєць.

  Політолог говорить, що основне призначення звернення Тимошенко – переконати виборців проголосувати за одну з опозиційних сил, і таким чином забрати голоси від провладних партій.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Москаль Місто:: ВО СВОБОДА
  25.10.2012 19:37
  Будем голосовать за СВОБОДУ!! Нашу и вашу!!


  Ім’я:: попандопуло Місто:: одесса
  25.10.2012 18:51
  ВОНАЯ хоче знову за рахунок пограбованого народу влізти вкрісло президента пограбованої нею країни


  Ім’я:: Юрист Місто:: Ужгород
  25.10.2012 18:45
  Опозиція не свята, бо є співвиробником неправового українського законодавства, але ПР на чолі із януковичем це дорога у пекло.


  Ім’я:: миша Місто:: киев
  25.10.2012 18:41
  Ці вибори – голосування кожного з вас за своє виживання - это благодаря таких бандитов, как вы!!!!!

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  31.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.