субота, 28 травня 2016

  Актуально / Україна

  Про втому ЄС через корупцію в Україні та ГПУ розповіли джерела The Wall Street Journal

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Росія остаточно втратить важіль впливу на Україну у 2016-му - експерти про «торговельну війну»

  «На Україну чекає відносне піднесення, навіть якщо вона не зуміє подолати ані корупцію, ані некомпетентне керівництво».

  МУЛЬТИМЕДІА 4 вимоги до Порошенка, невиконання яких має вести до відставки, назвав експерт у Reuters

  Коген покладає на президента відповідальність за повільні темпи боротьби із корупцією та запровадження реформ.

  Скандали в українській верхівці та бездіяльність прокуратури у питанні боротьби із корупцією і притягненні до відповідальності представників колишнього режиму, раніше звинувачених у зловживанні владою, призводять до розчарування деяких європейських чиновників в Україні. Про це американському виданню The Wall Street Journal анонімно розповіли західні високопосадовці, які займаються Україною.

  Матеріал під назвою «Києву важко дається боротьба із загальною корупцією», який вийшов 1 січня, звертає увагу не те, що українська влада не доклала зусиль для того, щоб притягнути до відповідальності тих представників режиму Януковича, які після його втечі з країни, залишились в Україні.

  «Через те, що Київ не висунув проти них кримінальних звинувачень, посадовці ЄС заявили, що санкції проти відповідних осіб можуть бути зняті вже навесні», - пише видання.

  В адміністрації президента України болісно сприймають критику

  У розмові із The Wall Street Journal ряд західних чиновників розповіли про окремі негативні настрої щодо України в європейських інститутах.

  «Існує стурбованість, що протягом року всі ці люди (представники колишнього режиму на яких раніше було накладено санкції з боку Заходу - прим. ГА) отримають доступ до своїх активів на Заході. Після цього, ніхто більше не підтримає санкції повторно. Чимало чиновників ЄС ситі по горло Україною», - наводить слова одного із своїх анонімних співрозмовників видання.

  Як відомо, 1 січня 2016 року набула чинності Угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським Союзом.

  Як він може таке казати? Ми не якась бананова республіка, де можна говорити, що захочеш

  Автор матеріалу звертає увагу на низький рейтинг голови уряду України Арсенія Яценюка на тлі звинувачень його та його кола у корупції, а також на зростання незадоволення президентом України Петром Порошенком через небажання звільнити генерального прокурора Шокіна.

  «Генеральний прокурор - це останній оплот тих, хто має шкурні інтереси (в Україні)», - на умовах анонімності розповів виданню один західний високопосадовець.

  Співрозмовник також розповів, що у адміністрації президента України болісно сприймають критику навіть, коли вона лунає з вуст представників США, які послідовно і рішучу підтримують Україну.

  Зокрема у відповідь на критику ГПУ з боку посла США в Україні Джеффрі Пайєтта у АП, буцімто відповіли:

  «Як він може таке казати? Ми не якась бананова республіка, де можна говорити, що захочеш», - наводить слова анонімного співрозмовника The Wall Street Journal.

  Дивіться також: США нарешті зрозуміли ситуацію в Україні - експерти про 2015-й рік

  США нарешті зрозуміли ситуацію в Україні - експерти про 2015-й рік. Відеоi
  X
  30.12.2015
  2015-й рік був дуже добрим для американо-українських відносин. Про це заявило посольство США в Україні.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Сторінка коментарів з 3
  Ім’я:: алекс Місто:: Киев
  17.01.2016 18:42
  Коррупция которая сама себя должна уничтожить, это новый метод, Украинское изобретение нужны гранты для внедрения на других континентах.(национальную валюту не предлагать)


  Ім’я:: кирило лукашов Місто:: миколаїв
  05.01.2016 16:43
  Наша власть не хочет бороться с коррупцией,потому что она сама и есть участница этой коррупции.
  О чем можно говорить,если сам Порошенко в 2012 году был типичным коррупционером в правительстве Азарова.За тот период он стал миллиардером,удвоив свой капитал.
  Когда уже лидеры США и ЕС поймут,что эта власть не может и не будет реформировать Украину.Эта власть недостойна быть властью.


  Ім’я:: Альбина
  04.01.2016 20:00
  Терпение, только терпение. Всему своё время.
  Рано или поздно народ выгонит ростовщиков и поставит на их место настоящих реформаторов.


  Ім’я:: Ігор
  03.01.2016 21:59
  > методика Саакашкілі і його друзів здається дурня.
  Методика "кулі в лоб" працює?


  Ім’я:: Вася
  03.01.2016 12:17
  Ну не можуть корупціонєри боротися з корупціею.....


  Ім’я:: Вася
  03.01.2016 12:17
  Ну не можуть корупціонєри боротися з корупціею.....


  Ім’я:: IgorZpUa7
  02.01.2016 21:45
  Все правильно.У нас только одни красивые слова и лозунги(ну и иногда попытка показать что вроде как бы что-то делается).Вы посмотрите на антикоррупционный съезд в Киеве посьежались так званые борцы с коррупцией на дорогущих авто.И что они будут бороться с коррупцией?Наивно.


  Ім’я:: Володимир
  02.01.2016 20:13
  Только мы сами можем защитить укрепить восстановить и построить большую и сильную страну УКРАИНА!!! И только тогда весь мир нас поймёт и зауважает! А уважают сильнейших!!!


  Ім’я:: Володимир
  02.01.2016 20:13
  Только мы сами можем защитить укрепить восстановить и построить большую и сильную страну УКРАИНА!!! И только тогда весь мир нас поймёт и зауважает! А уважают сильнейших!!!


  Ім’я:: Атан Місто:: Одесса
  02.01.2016 17:11
  Высокие европейские чиновники просто обязаны нашу власть возить мордой по столу по поводу коррупции, поскольку власть ворует безбожно на всех уровнях, но в тоже время Запад не должен забывать те обязательства, которые он должен выполнять перед украинскими гражданами, я в первую очередь имею ввиду гарантии безопасности по Будапештскому договору, а их к сожалению нет, Запад нас обманул.

  Сторінка коментарів з 3

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.