середа, 25 травня 2016

    Актуально

    Німеччина скликає другу женевську конференцію щодо України

    Голос Америки
    Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєер закликав провести другу міжнародну конференцію щодо ситуації в Україні. У неділю Штайнмаєер провів телефонні переговори з цього приводу з верховним представником Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, Держсекретарем США Джоном Керрі, Міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та представниками ОБСЄ.
     
    В інтерв‘ю німецькому каналу ARD Штайнмаєр зауважив, що метою цієї зустрічі має бути чітка домовленість, яка б поклала край цьому конфлікту і дозволила перевести події у русло політичних рішень. Будь-яке зволікання у цій ситуації є безвідповідальним, оскільки це призведе до нових жертв, - сказав німецький урядовець.
     
     17 квітня США, Росія, Україна та ЄС досягли домовленості у Женеві, у якій визначили кроки щодо деескалації конфлікту, включаючи роззброєння незаконних бойових угруповань та початок національного діалогу щодо конституційних реформ. Нагляд за виконанням цієї домовленості було покладено на ОБСЄ. Майже негайно після підписання женевської угоди Росія та Україна почали звинувачувати одна одну у порушенні взятих на себе зобов‘язань. У неділю заступник міністра закордонних справ Росії заявив про те, що найближчими днями планується проведення певних заходів, які за його словами повинні спонукати український уряд розпочати «діалог» з повстанцями.
    Цей форум було закрито
    Посортувати коментарі
    Сторінка коментарів з 2
    Ім’я:: Межгорец Місто:: Межигорье
    05.05.2014 12:09
    Последние провокации в Одессе и в Киеве - явно из "обоймы" этого заявления :
    "У неділю заступник міністра закордонних справ Росії заявив про те, що найближчими днями планується проведення певних заходів, які за його словами повинні спонукати український уряд розпочати «діалог» з повстанцями."
    Но нам есть что терять - за свободу мы будем бороться с российской оккупацией!


    Ім’я:: свят Місто:: київ
    05.05.2014 11:16
    ми переможемо росію якщо проведемо 25 травня вибори. якщо на її бажання відступимо то це поразка.


    Ім’я:: Атан Місто:: Одесса
    05.05.2014 01:35
    Может быть "гарантам" пора выполнять условия Будапештского меморандума, а не заниматься фигнёй...


    Ім’я:: Елена Місто:: Славянск
    04.05.2014 22:17
    Нельзя поддаваться панике и страху, нельзя уступать России. У нас ничего не происходит из ряда вон выходящего. Мы все понимаем, что хочет Россия и что хочет Запад. Страну нужно отстоять, не дать им еее уничтожить - этого народ никому не простит - Родину и честь не купишь.


    Ім’я:: свят Місто:: київ
    04.05.2014 22:10
    женевські берлінські гваделупські...який від них толк? єс куплений беззубий безвольний чи безумний?


    Ім’я:: Ярік Місто:: Печеніжин
    04.05.2014 22:10
    kозла лаврова до білих ведмедів на корм, а путлера на соловки до лісу рибалити...!


    Ім’я:: Oksana Kushnir Місто:: USA
    04.05.2014 22:05
    Неужели до сих пор Миру не понятно что Россия и есть террорист который терроризирует Украину и нагнетает обстановку. Не пора ли сказать Путину кто он есть на самом деле и послать его лесом. Помоему, он уже переступил все границы и показал своими действиями что с ним раговаривать все равно что с каменной стеной. Это чудовище насмехается над Украиной и над всем Миром. "Договорятся" с ним тек же как Сталин в свое время с Гитлером договорился.


    Ім’я:: свят Місто:: київ
    04.05.2014 22:04
    приблизно зрозуміло що буде робити рф щоб заставити українську владу домовлятись з терористами.


    Ім’я:: nik Місто:: Константиновка
    04.05.2014 22:00
    Что бы остановить вражду и кровопролитие в Украине необходимо принять решение о немедленном вводе миротворческих полицейских сил Запада в донецкий регион. Без таких миротворческих сил в Украине розгорится гражданская война и прольются реки крови. Россия сегодня является агресором -арбитром она быть не может.


    Ім’я:: Киевлянка Місто:: Киев
    04.05.2014 21:50
    что на сей раз припишете господа....с иконами возле сепаратистов ходить или сразу дарственную на Донбасс с Одессой оформлять,что бы им удобней было к Крыму ездить?