середа, 25 травня 2016

  Актуально / Україна

  «Євромайдан» вимагає скасування рішення уряду про відмову від євроінтеграції

  Євромайдан. Київ 24 Листопада 2013i
  X
  24.11.2013
  Євромайдан. Київ 24 Листопада 2013

  Матеріали за темою

  На Євромайдані закликали до імпічменту Януковича, якщо він не підпише угоду з ЄС

  Учасники мітингу опозиції за європейську інтеграцію України ухвалили резолюцію, в якій вимагають відставки уряд Миколи Азарова «за зраду національних інтересів...»

  Український культурний «десант» у Литві – відгомін Євромайдану

  «Українське містечко» у Вільнюсі засвідчило, що українці є європейцями по духу, і прагнуть до ЄС.

  МУЛЬТИМЕДІА Офіційна заява Державного департаменту США щодо рішення України про Асоціацію з ЄС

  Заяву речниці Державного департаменту щодо рішення України про Асоціацію з ЄС розміщено на офіційному сайті посольства США в Україні.

  МУЛЬТИМЕДІА Керрі відмінив візит до України - Держдеп

  За словами речниці Державного департаменту США Джен Сакі, причиною відміни стали "зміни у робочому розкладі" державного секретаря.

  Байден телефонував Януковичу

  Віце-президент США висловив розчарування рішенням уряду призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію та Угоди про створення зони вільної торгівлі з ЄС.
  Це були наймасовіші мітинги у столиці з часів Помаранчевої революції. На так званому “Євромайдані” зібралося понад 100 тисяч людей.

  Народна вимога до президента Януковича підписати Угоду про асоціацію пролунала переконливо. Оглядачі називають від 100 до 200 тисяч учасників. Колона з прапорами України і ЄС розтяглася на весь Хрещатик. Така кількість людей не виходила на вулиці від часів Помаранчевої революції. І чи не вперше з 2004-го на Майдан прийшли не за гроші, а за ідею.

  «Ми дуже задоволені, що сьогодні стільки людей приїхало з різних кутків України, що вийшли кияни. Сьогодні українці дійсно показали, чого вони хочуть - чи вони хочуть в Митний союз з Росією, чи вони хочуть в сім'ю цивілізованих європейських народів».

  «Хочу, щоб ми були в Європі, щоб ми встали з колін, тому що соромно за свій уряд, що вони стають васалами Росії».

  Головні події розгорнулися на Європейській площі. На сцені - всі лідери опозиційних партій, крім Віталія Кличка. Зранку він мав повернутися із відрядження, але його літак не захотів приймати жоден київський аеропорт. 

  Рішення уряду про відмову від євроінтеграції назвали - незаконним.

  Олександр Турчинов закликає мітингувальників:

  «Вимагати відставки уряду Миколи Азарова за зраду національних інтересів та відмову від курсу європейської інтеграції».

  Але головна вимога до президента Януковича - поїхати у Вільнюс і там підписати документи про асоціацію з ЄС. Якщо цього не станеться - обіцяють блокувати урядові будівлі і домогтися дострокових перевиборів парламенту.

  «Враження шалені. Я глибоко щасливий, що Україна знову прокинулася і як каже Ліна Костенко, Україна знову зустрілася сама із собою. Ми маємо план, маємо мету і маємо довіру між суспільством і політиками. Це - найголовніше для того, щоб перемогти», - заявив опозиційний політик Юрій Луценко.

  Опозиція закликала прихильників євроінтеграції не зупиняти протести аж до саміту у Вільнюсі. Вони все ще вірять - шанси підписати там угоду залишаються. Якщо ж влада не прислухається - погрожують президенту імпічментом.

  Після завершення мітингу, вуличні події не припинилися. Колона демонстрантів вирушила до урядових будівель, де відбулися сутички із бійцями спецпідрозділу “Беркут”. Міліція застосувала сльозогінний газ.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: MMM Місто:: Україна
  25.11.2013 17:31
  Ми вже вступили на гаслах манни небесної в ВТО. Не підготувавши відповідні домовленості. Тепер маємо???
  Зараз ті самі граблі. Жменя гарлапанів галасує дай євроінтеграцію. Я це порівнюю з вередливим дитинчам, що кричить за яскравою обгорткої, в якій шматочок лайна. Але воно того не розуміє та верещить чим дужче. А сама більша біда, що хоч йти на угоду, хоч не йти всерівно біда. Догаздувалися. Ця владна команда пагана, але опозиційна нічим не краща, аби не гірша. Ось БІДА. Хоч тим, хоч іншим тільки до корита. А за "пересічного" ні в кого не свербить. А тільки промовками навіть дуже солодкими не обійтись!!!!!


  Ім’я:: Пилип
  25.11.2013 14:29
  Спочатку трагедія, потім - фарс.


  Ім’я:: аноним
  25.11.2013 01:25
  Как всегда пытаются рулить из-за бугра. Была дана команда- "фас" и попытались сделать второй майдан. Но вся эта затея изначально была обречена на провал. Запад попытался сделать украинцев разменной монетой в политической игре. А это все очень дурно пахнет.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  24.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.