четвер, 26 травня 2016

  Актуально / США

  Пентагон додав до списку пріоритетних мов українську

  Пентагон
  Пентагон

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Ідею надання Україні зброї підтримав кандидат на посаду глави Пентагону

  «Я сильно схиляюсь до цього напрямку, оскільки думаю, що ми маємо допомогти українцям захиститися», – Ештон Картер.

  МУЛЬТИМЕДІА Росія не має права на «сферу впливу» - Ештон Картер

  Згідно з документом, який опинився у розпорядженні видання Defense News, про це заявив членам Конгресу кандидат на посаду глави Пентагону.

  Відео Новий міністр оборони США розповів, як треба тиснути на Росію

  На думку Картера, основним чинником у протистоянні Росії з Заходом має лишатись економічний та політичний тиск на Москву, але зброю Україні варто дати.

  Відео Пентагон: Потреби України задовольняємо у пріоритетному порядку

  Сполучені Штати продовжують допомагати Україні створити боєздатну армію, запевняє заступниця помічника міністра оборони США.

  Пентагон розширив кадровий запит для людей зі знанням української мови. Про це кореспонденту Української служби «Голосу Америки» повідомив високопоставлений чиновник в армії США.

  Набір людей до Міністерства оборони США зі знанням української мови почався із січня цього року в рамках програми MAVNI (Military Accessions Vital to the National Interest), що в перекладі з англійської - військовий набір, необхідний для національної безпеки.

  Як повідомили у Пентагоні, нові кадри набирають з різних професій: від релігієзнавців до медичних спеціалістів. Кожен кандидат повинен знати більше однієї мови і хоча б одну мову зі списку пріоритетних для американської армії. У складі Міноборони США всі ці особи вважаються військовозобов’язаними. 

  Програма Міністерства оборони США MAVNI була започаткована 25 листопада 2008 року. Вона передбачає розширення кадрового складу американського війська за рахунок негромадян США із легальним правовим статусом. Зокрема, програма поширюється на переселенців, біженців чи інших осіб, які мають візу для проживання у США. Знання російської мови було серед пріоритетних вимог з початку програми.

  Наприкінці 2014-го року Пентагон розширив список бажаних мов для армії, додавши до нього українську мову.

  Загалом для набору за програмою MAVNI передбачено 1 300 місць, незалежно від професії та мови. 

   

   

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Сторінка коментарів з 2
  Ім’я:: Sashko Місто:: Sacramento
  04.03.2015 21:47
  Ye obmezhennya za vikom:
  The applicant must be between the age of 17 – 34, and ship to Basic Training prior to their 35th birthday for enlistment. 21-40 for Health Care providers.


  Ім’я:: SAshko Місто:: Sacramento
  04.03.2015 21:46

  Vzyato z:
  http://www.recruitersneverlie.com/how-to-qualify-for-the-2014-2015-mavni-language-program/


  Ім’я:: Sashko Місто:: Sacramento
  04.03.2015 21:45
  Current Languages Recruited:

  Albanian ・ Amharic ・ Arabic ・ Azerbaijani ・ Bengali ・ Burmese ・ Cebuano ・ Cambodian-Khmer ・ Chinese ・ Czech French (with citizenship from an African Country) ・ Georgian ・ Haitian Creole ・ Hausa ・ Hindi ・ Igbo ・ Indonesian Korean ・ Kurdish ・ Lao ・ Malay ・ Malayalam ・ Moro (Tausug/Maranao/Maguindanao)・ Nepalese ・ Pashto ・ Persian Dari ・ Persian Farsi ・ Portuguese ・ Punjabi ・ Russian ・ Sindhi ・ Serbo-Croation ・ Singhalese ・ Somali ・ Swahili Tagalog ・ Tajik ・ Tamil ・Thai ・ Turkish ・ Turkmen ・ Urdu (with citizenship from Pakistan or Afghanistan ・ Uzbeck ・ Yoruba
  Нема поки що української мови!


  Ім’я:: Віктор Місто:: Київ
  25.02.2015 17:22
  Московські біси зразу заворушились. Просто подивіться звірюшки коли було засновано Київ і коли Москва - різниця в 700 років ( здається з татарського М. -лягушачье болото).


  Ім’я:: Роман Місто:: Детройт
  25.02.2015 06:39
  Гарна новина.


  Ім’я:: Роман Місто:: Нью-Гейвен
  25.02.2015 02:34
  Цікава пропозиція, надішліть умови, знаю досконало українську, російську, приймав участь у бойових діях на Сході у складі Українських Збройних Сил.


  Ім’я:: Василь Місто:: Мадрид
  24.02.2015 23:30
  Я заінтересований в роботі яку пропонує Пентагон, можна надіслати мені точні дані цієї роботи, сайт програми щоб зконтактуватися з персобою яка робить набір знаю українську мову,російську,іспанську,польську.Чекаю якусь інформацію буду радий всьому і дуже дякую


  Ім’я:: Aleksandr Krestiankin
  24.02.2015 23:14
  щось новина без посилань на джерело! Нема поки що української мови!

  http://www.goarmy.com/content/dam/goarmy/downloaded_assets/mavni/mavni-language.pdf


  Ім’я:: Руслан
  24.02.2015 20:27
  і як туди попасти?


  Ім’я:: OIlegRoman Місто:: Bratislava
  24.02.2015 19:54
  Мудро! Необхідно! Корисно!
  Bratislava Praha.

  Сторінка коментарів з 2

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви