неділя, 29 травня 2016

  Актуально / США

  Американські сенатори рекомендують Обамі визнати ДНР терористичною організацією

  x

  Матеріали за темою

  Штат Каліфорнія допоможе Україні реформувати Національну гвардію

  Сенат Штату Каліфорнія затвердив резолюцію про співпрацю між Національною гвардією Каліфорнії та Україною.

  Чи стане послом США в Росії дипломат, якого боїться Кремль?

  Називають його «експертом зі зміни режимів» і «дипломатичним диверсантом» із Вашингтона.

  Сенатор Кардін: Нам необхідно стояти поруч з українським народом

  Голова Гельсінської комісії США закликав міжнародну спільноту сильним єдиним голосом реагувати на агресію з боку Росії.

  Відео Пройдисвіти перекрутили закони США, заманили десятки тисяч дітей

  Надії на підтримку Конгресом імміграційної реформи зникли. Спікер Палати представників відклав голосування до кінця року.

  Акт на підтримку України: Кому - гроші, а кому - санкції

  Пояснення змісту Закону на підтримку суверенітету, територіальної цілісності, демократії та економічної стабільності України та історія його прийняття.
  Голос Америки

  Голови трьох комітетів Сенату Роберт Менендес, Даян Файнстайн та Карл Левін пропонують президентові США Бараку Обамі всерйоз задуматися над можливістю визнання «Донецької Народної Республіки» іноземною терористичною організацією. Також вони закликають розширити санкції, націлені на оборонний, енергетичний та фінансковий сектори Росії. З відповідним листом сенатори звернулися до президента США Барака Обами.
   
  «Ми пишемо, щоби висловити наше обурення з приводу безглуздого знищення малайзійського пасажирського літака і попросити, щоб ви розглянули питання про введення значних додаткових санкцій для покарання Російської Федерації за її матеріальну підтримку самопроголошеної так званої Донецької Народної Республіки», –  йдеться у їх листі.
   
  Сенатори висловили солідарність із заявами адміністрації президента про те, що пасажирський літак був збитий ракетою класу «земля-повітря» і додали: «зібрані докази, разом із зусиллями їх приховати та блокуванням міжнародних слідчих, вказують на вину Росії та сепаратистів-бойовиків, яких вона підтримує в Україні».
   
  Сенатори нагадали, що бойовики ДНР до жахливої трагедії з малайзійським «Боїнгом» також збили українські військові літаки Ан-26, СУ-25 і декілька вертольотів. Тоді «Донецька Народна Республіка» взяла на себе відповідальність за кожен із цих актів.
   
  «Ми вимагаємо накласти негайні широкі санкції проти оборонної галузі Росії, в тому числі державного Рособоронекспорту, адже саме це може змусити Росію утриматися від надання обладнання, допомоги чи тренувань сепаратистам в Україні», – резюмують сенатори.
   

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Bullet-proof Місто:: Toronto, Canada
  23.07.2014 21:03
  Интересно, а если, вслед за Украиной, Россия вторгнется в США через Аляску (маневры возле нее уже провела) и назовет ее Новороссией, эти сенаторы тоже будут только принимать декларации и "выражать глубокую озабоченность"?

  I am just wondering: if -- following Ukraine -- Russia invades the USA through Alaska (drills have already took place there) and names it New Russia, would those senators also be only adopting declarations and "expressing deep concern"?


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  23.07.2014 07:50
  давно пора бо чомусь ще й досі військових іноземної армії називають сепаратистами.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви