субота, 28 травня 2016

  Актуально / Україна

  Представник Пентагону про співпрацю США з Україною у військовій сфері

  Пентагон: Надавати зброю Україні через "треті країни" не будуть. Відеоi
  X
  04.03.2016
  Сполучені Штати ніколи не визнають анексію Криму Росією і добиватимуться повернення півострова Україні.
  Пентагон: Надавати зброю Україні через "треті країни" не будуть. Відео

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Після Мінських угод Україна втратила не менше 430 військових – Пентагон

  Високопосадовець Міноборони США Майкл Карпентер каже, що Росія досі навчає і керує сепаратистами.

  Відео Як протистояти загрозі Росії в Європі радилися у США

  Днями у Вашингтоні провідні експерти та політики зі США та України радилися як саме протистояти російській загрозі в Європі.

  МУЛЬТИМЕДІА США і Росія дійшли згоди щодо припинення вогню в Сирії

  Перемир'я не стосуватиметься бойових дій проти «Ісламської держави» і Фронту ан-Нусра

  МУЛЬТИМЕДІА Затриманий у КНДР американець «зізнався» у ворожих діях

  Хлопець, який є громадянином США, заявив, що вчинив злочин, зірвавши політичний плакат в зоні, яка призначена виключно для робітників у готелі у Пхеньяні.

  МУЛЬТИМЕДІА Сирія: запанував режим «тиші», але не всюди

  22 лютого США та Росія домовилися про те, що сирійські урядові війська та сили поміркованої опозиції припинять вогонь 27 лютого опівночі за місцевим часом.

  Сполучені Штати ніколи не визнають анексію Криму Росією і добиватимуться повернення півострова Україні, навіть якщо це займе багато десятиліть – таке в ексклюзивному інтерв’ю «Голосу Америки» заявив помічник міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Майкл Карпентер.

  Чиновник Пентагону також розповів подробиці того, як Вашингтон допомагає Україні стримати російську агресію і чому не дає Україні зброю. З Майклом Карпентером говорила журналіст «Голосу Америки» Карла Бабб.

  Генерал Бен Годжес, командувач американських військ в Європі, сказав нещодавно «Голосу Америки», що Крим буде довготривалою проблемою. Що Сполучені Штати зробили і що можуть зробити аби допомогти Україні повернути Крим?

  На це запитання заступник помічника міністра оборони США Майкл Карпентер відповів:

  «Очевидно, Крим є довготерміновою проблемою. І ми підходимо до її вирішення відповідно. Щойно ми відзначили 75-ту річницю Декларації Веллеса, якою США не визнавали окупацію Радянським Союзом країн Балтії у 1940 році. Ми дотримувалися цієї позиції багато десятиліть. Я думаю, що наш підхід щодо Криму буде подібним…

  Я хочу, щоб тут не було помилки. Ми вважаємо спробу анексії Криму Росією незаконною. Наголошую на слові «спроба» бо ми не бачимо жодної легітимності у тому, що Росія зробила у Криму. Ця спроба анексії повністю суперечить нормам міжнародного права. Тому ми займемо жорстку політику невизнання. Деякі санкції проти Росії, які ми запровадили конкретно за незаконну спробу анексії Криму, будуть залишатися і надалі…

  Ми не здаємося щодо Криму. Ми визнаємо, що ця проблема не має військового вирішення, так само як і немає військового вирішення проблеми Донбасу».

  Карла Бабб: Яка роль Росії на Донбасі?

  Майкл Карпентер: «Хочу чітко заявити щодо цього. Росія командує та контролює сепаратистів на сході Україні. Ми бачимо, що Росія продовжує постачати важке озброєння в регіон. Ми переконані, що російські сили все ще присутні на території Східної України. Вони тренують та контролюють сепаратистів на Донбасі. Ця проблема не виникла на Донбасі спонтанно. Цю проблему роздмухує Росія. І так було з початку конфлікту».

  Карла Бабб: «Розкажіть що США роблять аби допомогти Україні»?

  Майкл Карпентер: «З початку конфлікту США надали Україні допомогу на 265 мільйонів доларів. Ці кошти пішли на проведення навчань та на різне обладнання – від радарних установок до приладів нічного бачення, рацій, автомобілів та патрульних човнів тощо».

  Карла Бабб: «Але все ж, ви не надаєте смертоносну зброю?

  Майкл Карпентер: «Я думаю, розділяти допомогу на категорії – летальна і не летальна – не зовсім вірно. Потрібно розуміти які військові можливості повинна мати Україна в майбутньому. Наше завдання – навчити українські сили, зробити їх більш боєздатними, а пізніше – сумісними зі стандартами НАТО. Таке наше завдання

  Карла Бабб: «Деякі українські командири з Вами не погодяться. Вони кажуть, ми воюємо з Росією, нам потрібна зброя. Як ви реагуєте на це?»

  Майкл Карпентер: «Протягом двох десятиліть. Українські збройні сили були суттєво послаблені через корупцію, погане командування, брак уваги, брак ресурсів. Після військового втручання Росії, українські збройні сили були не в стані себе захистити. Наше перше завдання – виправити це. Тому ми запровадили потужну програму навчань, як загалом для військових так і для сил спеціального призначення. Наші радники працюють в Україні, консультуючи Міністерство оборони. Ми допомагаємо провести реформу української армії та безпосередньо в Міністерстві оборони».

  Тому я думаю ми багато зробили, щоб збільшити здатність України себе захистити.

  Карла Бабб: «Джерела інформували Голос Америки про те, що США розглядають можливість надати смертоносне озброєння Україні через інші країни. Це правда?»

  Майкл Карпентер: «Ні, неправда. Я думаю, ви могли переконатися, що ми відкриті щодо допомоги, яку ми надаємо Україні. Тож ми не робимо жодних спроб надати Україні зброю через інші країни».

  Дивіться також: Дати зброю Україні у перші 100 днів пообіцяв кандидат у президенти США

  Дати зброю Україні у перші 100 днів пообіцяв кандидат у президенти США. Відеоi
  X
  02.03.2016
  Претендент на номінацію від республіканців, губернатор штату Огайо Джон Кейсик відповів на питання "Голосу Америки".

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Альбина
  10.03.2016 18:18
  Надеюсь, что следующий президент США не будет таким растерянным по вопросу Украины, как г. Обама , а реально будет помогать Украине обороняться от агрессивной военной империи - РФ.
  На сегодняшний день Украина в одиночку отражает нашествие варваров.


  Ім’я:: свят київ
  08.03.2016 06:36
  ця стаття вжарила кремлівську підстилку добряче. як взвила сволота! це добре! це дуже добре! значить все робиться вірно.


  Ім’я:: иван
  06.03.2016 03:35
  хохлы вы гниль и говно жополизы отличные сша


  Ім’я:: Россиянин
  05.03.2016 20:16
  Хрен вам, а не оружие. Вам если дать вы его тут же продадите, а деньги ваши политики в карман положат. И будет это оружие на Востоке или в Африке стрелять. Да и ребят с Донбасса пиндоскими винтовками не взять. Люди с Донбасса держитесь, покажите это


  Ім’я:: Бельмондо в глазу Місто:: Одесса
  05.03.2016 13:01
  Так у вашего сайта демократия выборочная? Угодное фильтрует модератор и позволяет печатать.
  Гавно ваша свобода слова и ваш голос. (Это можете даже не рассматривать, ибо это лично для модератора) Ваша дерьмократия убила больше народа чем гитлер. (Сравните количество уничтоженных вашей дерьмократией Индейцев, и погибших от рук гитлеровцев. Вы дерьмо, как и ваша сраная америка


  Ім’я:: Бельмондо в глазу Місто:: Одесса
  05.03.2016 12:55
  А как на счет штата Техас? Он аннексирован, или так же как Крым , после референдума присоединен? А как на счет уничтожения коренного населения Индейцев? Сами сбежали, или геноцид помог?


  Ім’я:: Slobodan (Скопье)
  05.03.2016 06:53
  Проснитесь, откройте глаза. С вами делают тоже, что и с Югославией в 90 е. Только на овцы Киев не бомбили почему-то, хотя должны были, если брать аналогию с Белградом. Да и вы не сербы, вы карманные боевые хомяки. ..


  Ім’я:: Кім Місто:: Київ
  05.03.2016 00:06
  Дуже прикро, але у нас крім зовнішнього ворога, є внутрішній, який не менш підступний. жорстокий ніж найманці з Россії. Ця публіка від депутатів, до тих окремих діячів добровольчих батальйонів про які Америка нас попереджала. Треба рішучі . діючі в рамках закону суди, прокуратура, силовики, в країні війна, а не курортний сезон. Взять хоча б вчорашнє рішення суду з обвинуваченим в терроризмі СБУ гр. Красновим. Знаходить СБУ 40 кг пластиду і суд відпускає його на волю, невже таке можливе в Америці. Як боротись с терроризмом, підкажіть, допоможіть...

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.