п'ятниця, 27 травня 2016

  Актуально

  Українці у Вашингтоні вимагають посилення санкцій проти Росії

  Сотні активістів з Нью-Йорка, Філадельфії, Вашингтона вийшли 3 травня до Білого Дому на акцію підтримки України проти агресії Кремля та з вимогою посилення санкцій проти Росії.

  фото: Віталій Дубіль
  фото: Віталій Дубіль
  Акція «Світ об'єднався навколо Білого дому на підтримку України» зібрала разом не лише українців. До неї приєднались американці, росіяни, білоруси, грузини, сірійці, перуанці. З національними прапорами, словами підтримки та гаслами вони вимагали посилити санкції проти Росії та зупинити Володимира Путіна.  

  Активісти сформували так звану «мережу свободи» з новостворених українських громадських  організації до яких увійшло нове покоління українських емігрантів у США. Організація «Ми», Авто Майдан Нью-Йорк, українські студентські організації у США проїхали автошляхами Північної Америки маршрутом Нью-Йорк, Нью - Джерсі, Пенсільванія, Коннектикут, Вашингтон, де до них приєдналась  українська громада столиці та її околиць.
   


  Одна з організаторів заходу Катерина Лашко з Нью-Йорка каже, що українці вважають, що санкції США та ЄС є заслабкими і вони прийшли до Білого Дому з вимогою посилити тиск на Росію.

  «Ми вимагаємо сильніших санкцій, ми вимагаємо військової підтримки для України. Ми вважаємо, що мають бути накладені санкції на сектори російської економіки, зокрема енергетичну галузь, яка фінансує агресію в Україні. Ми підтримуємо новий законопроект сенатора Джона Маккейна, спрямований на надання військової допомоги Україні, сподіваємось, що він буде прийнятий в Конгресі і президент Обама його підпише».

   На акції, окрім українських активістів виступили лідери єврейської, російської, білоруської, сірійської громад.  Російський активіст Влад Бурлуцький подякував росіянам, у яких, за його словами «ще залишилась совість» і які виходять на вулиці Москви та Петербурга і показують, що є інша Росія, що є, «Росія вільних людей, справжніх громадян своєї країні, які протестують проти безумних авантюр Путіна» - заявив активіст.

  «Анексією Криму та вторгненням в Україну Путінська влада протипоставила себе всьому цивілізованому світу. Політичні і економічні наслідки цієї авантюри неминуче приведуть до глибокої кризи в Росії. Сам нинішній російський режим, сам Путін пришвидшує наближення свого закономірного краху » - виступаючи на мітингу наголосив російський активіст.

  До акції приєднались працівники українського посольства у США, громадські діячі діаспори, урядовці. Від Білого Дому акція пройшла з велетенським українським прапором до пам’ятника Лінкольну і завершилась виконанням гімну України.  Під час акції активісти збирали підписи під  листами до  Президента США , Конгресу  та Британського посольства з вимогою виконувати  Будапештський меморандум і  прийняти рішучі та жорсткі заходи на захист  територіальної цілісності України та проти російської агресії .
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Наталья Місто:: Донецк
  06.05.2014 13:04
  Люди, вы, которые требуете еще какие-то санкции, из Вашингтона, давно не украинцы... Предали Родину давно и тоже туда же. Где вы и где Украина? Настоящие патриоты живут и работают здесь, как бы не было трудно, а не кричат из-за бугра...


  Ім’я:: OLD
  06.05.2014 10:01
  U.S. citizens, be vigilant, Ukrainian Nazis already in the U.S. auto Maidan organized. Soon you will start to seize administrative buildings, burning wheels and demand the resignation of President Obama.


  Ім’я:: Старик
  05.05.2014 15:05
  натовп ідіотів шизанутых


  Ім’я:: Олександр Місто:: Донецьк
  05.05.2014 13:16
  Так! Кремль веде агресивно-мiлiтарицьку полiтику!
  Путiна - вне закона!


  Ім’я:: victorsocial
  04.05.2014 21:46
  Потрібно поступово збільшувати тиск санкцій на Росію. Чому б , наприклад, не відключити Росії інтернет ? Це технологічно можливо і завдасть величезної шкоди російській економіці.


  Ім’я:: Андрей Місто:: Киев
  04.05.2014 19:57
  Слева троль с российским флагом


  Ім’я:: Одессит Місто:: Одесса
  04.05.2014 18:38
  A.И. Солженицин? :
  "Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма, - этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы -звери. Лютые, кровожадные, но... смертные."
  Правда или фэйк?
  http://buzhor.livejournal.com/88811.html


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  04.05.2014 17:50
  дякуємо за підтримку. кремлівський шизофренік сам вже не зупиниться. він став на шлях"все або нічого".

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  26.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви