середа, 01 червня 2016

  Актуально / Україна

  Світ про Кризу в Україні. Реакції політиків та ЗМІ

  22.01.2014

  x

  Posts order:
  01:22
  22.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Свої думки про угоду ОО-Янукович, екс-посол США в Україні, Стівен Пайфер виклав на сайті CNN. Каже угода крихка, але це шлях вперед.

  00:51
  22.лютого 2014
  Розповісти іншим
  "Отримали підтвердження, що Янукович намагався використати і армію проти протестувальників. Те саме хотів зробити і у 2004-му році, але його зупинили".

  Карл Більдт пише у Твіттері.

  00:02
  22.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Сенатор Марк Кірк оприлюднив заяву щодо насильства в Україні.

  "... Засуджую українську владу за підбурювання до жахливого насильства, свідком якого цього тижня став весь світ. Хоча мене обнадіює компроміс досягнутий сьогодні урядом та опозицією, я підтримую законодавчу рамку запропоновано головою Сенатського комітету із закордонних справ Бобом Менедесом, яка передбачає запровадження санкції по відношенню до відповідальних за насильство..."
  23:14
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Конгресмен Паскрел хвалить сьогоднішню мирову Януковича та ОО:

  22:31
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  "Сейчас на Майдане просто необходим Садовый! Он должен внести нотку разума, иначе завтра тут начнется адовая, жесточайшая бойня. Оппозиция себя настолько дискредитировала, что ей веры никакой нет. Сейчас только Садовый может остановить надвигающийся п...", - пише кореспондент Lenta.ru Іван Яковина.
  22:23
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Дослідник правого руху Антон Шеховцов пише :

  "Сейчас исторический момент чрезвычайно нервный, и возмездие, конечно, должно быть. Но нельзя забывать, что охлократия - это не демократия".
  21:41
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  "Спочатку я думав, що вулиця вибухне через угоду про компроміс. Але поки, схоже, має місце протилежне : тут відчувають наближення перемоги", - журналіст "The Telegraph" Роланд Оліфант пише з Києва.

  21:28
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Редактор Української Правди, Сергій Лещенко пише з Вашингтона :

  "Єдиною гарантією опозиції Януковичу мала бути обіцянка, що його літак безперешкодно залишить повітряний простір України протягом 24 годин. Також Ахметов має бути свідомий – Яценюк не уповноважений Майданом давати йому будь-які гарантії. Тому все, що було "приватизовано" за часів правління Януковича, має бути повернено в державну власність. Альтернатива цьому - партизанська війна та полювання за головою Януковича".

   
  21:25
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  "ЯКЩО мирна угода в Україні протримається, а вибори будуть вільними та чесними, то без сумніву Янукович лишиться президентом одного терміну", - пише Стівен Пайфер.

  21:10
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Стівен Пайфер схоже теж слухає Яроша з Правого Сектору : "Можна зрозуміти обурення Майдану Януковичем та бажання зараз його вигнати. Але що станеться, якщо примирення в Україні провалиться?"
  20:42
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Президент Литви, Далія Грібаускайте : "Сподіваюсь на мир в Україні після угоди. Ситуація все ще крихка".

  20:17
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  "В Україні Слідкуйте за людьми зі зброєю", - радить Ендрю Вайс з Центру Карнегі, вказуючи на ризики, які він вбачає після угоди Янукович-Опозиція.

  "Умови угоди містять кілька пунктів, які буде надзвичайно важко втілити. Найочевидніше це вимога "здати всю нелегальну зброю Міністерству внутрішніх справ протягом доби" і що всі сторони мають поважати закони, які контролюють нелегальне носіння та зберігання зброї. Нажаль, поширені ТВ вчорашні картини смертельних перестрілок у Києві не лишають сумніву, що в обох сторін конфлікту вдосталь зброї".

  "Трійка лідерів опозиції, які підписали угоду не контролюють радикальні та парамілітарні групи, які очолили організацію масового збройного протистояння силами президента Януковича (не факт, що ці сили становлять більшість захисників Майдану). Одна з цих груп "Правий сектор"  вже виступила проти сьогоднішньої угоди, назвавши її "окозамилюванням" та пообіцявши продовжувати національну революцію".

  "Неприємний факт у тому, що ми досі точно не знаємо, яку роль грали подібні групи, чи прихильники януковича у ініціювання спалаху насильства цього тижня. Поки не проясниться ця картина, увага має бути зосереджена на людях зі зброєю, а не на політиках".

  19:57
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Пітер Шпігель, голова Брюссельскього бюро "Файненшл Таймс" нагадує :

  "Між іншим, чатково Конституцію 2004-го року було змінено тому що співжиття Ющенко та Тимошенко призвело до безвиході".

  19:54
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Сергій Лещенко зі США : "В угоді про врегулювання кризи немає жодного пункту про гарантії недоторканості власності Януковича та олігархів. Батько і син Януковичі, Ахметов, Новинський, Фірташ та інші повинні бути позбавлені власності, яку вони набули в держави, починаючи з лютого 2010 року. Всі обленерго, облгази, Укртелеком, Донбасенерго, збагачувальні шахти, титанові активи - все це має бути повернуто державі та повторно продано. Трибунал повинен бути хоча би економічний".

   
  19:51
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Джон МакКейн пише, що його обнадіюють повідомлення про можливе звільнення лідера української опозиції Юлії Тимошенко.
  19:16
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Пітер Шпігель, голова Брюссельского бюро "Файненшл Таймс".

  "Сьогоднішні події в Україні : хвалять Конституцію 2004-го та звільнення Юлі. Завтра говоритимуть про те, що у 2004-му вистачало безладу; Юля - не свята".

  18:42
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Баррозо, голова Єврокомісії оприлюднив заяву щодо України.

  "Я вітаю угоду між президентом України та лідерами опозиції - якій з боку ЄС сприяли міністри закордонних справ Польщі, Німеччини та Франції  - з приводу дорожньої карти для політичного вирішення кризи. Це важливий крок до уникнення насильства та подальшого кровопролиття, досягнення миру та стабільності у країні та відновлення політичного процесу. Тепер необхідно втілити угоду без затримок. Міжнародна спільнота має обов'язок та відповідальність підтримати цей процес. ЄС буде продовжувати допомогати у цих зусиллях та залищається відданим підтримці політичних та економічних реформ в Україні".
  18:37
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Енн Еплбаум пише у колонці для "Вашингтон пост" про оманливі - на її думку -кліше, які використовуються противниками протестів в Україні, і дає їх тлумачення.

  "Брехня та стереотипи про Україну", - це загальна назва її матеріалу.

  "Братська допомога" - радянський вислів, який колись використали при вторгненні до Праги у 1968-му та до Афганістану у 1979-му.

  "Анти-терористична операція" - вислів доби Путіна, який використали для виправдання вторгнення у Чечню.

  "Державний переворот" - цей вислів використовують з Листопада і урядом України і російськими коментаторами, щоб описати вуличні протести у Києві та ін.

  "Нацисти, чи фашисти" - це сильні терміни і російські і українські чиновники вже багато місяців використовують, щоб описати широкий спектр опозиційних лідерів та груп... Звісно ж, є українські крайньо-праві... і вони справді звернулись до насильства під тиском кийків міліції, куль та нападів.

  І все ж, ті хто використовують ці терміни мають пам'ятати, що найсильніші анти-семітська, гомофобська та ксенофобська риторика у регіоні походить не від українських крайньо-правих, а від російської преси та від російського режиму.

  "Етно-лінгвістичний поділ та Югославська ситуація" - це термін використовується на Заході та у Росії, щоб показати, що конфлікт в Україні є атавістичним, незрозумілим, народженим у глибокій етнічній ненависті. На справді ж, це взагалі не етнічний конфлікт. Це політичний конфлікт, і зрозуміти його не так вже складно...
  18:11
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Текст угоди між Януковичем та опозицією!

   
  16:12
  21.лютого 2014
  Розповісти іншим
  Угоду між владою та опозицією про врегулювання кризи в Україні підписали в Києві президент Віктор Янукович і лідери трьох опозиційних фракцій українського парламенту: Віталій Кличко, Арсеній Яценюк і Олег Тягнибок.

  Угоду засвідчили від Європейського Союзу глави МЗС Польщі Радослав Сікорський і Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, а також голова департаменту континентальної Європи МЗС Франції Ерік Фурньє.

  Водночас, російський омбудсмен Володимир Лукін на церемонію підписання угоди не прийшов.

  Раніше у п'ятницю лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що Рада Майдану схвалила підписання угоди між владою й опозицією, але за умови, що в новому уряді не буде нинішнього глави МВС Віталія Захарченка й генпрокурором не буде Віктор Пшонка.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Сторінка коментарів з 2
  Ім’я:: Эмиль Місто:: Житомир
  16.02.2014 21:33
  Согласно данным опроса, проведённого в 2004 году Киевским международным институтом социологии (КМИС), русский язык использует дома 43—46 % населения Украины (то есть меньше, чем украинский язык). По данным этого опроса КМИС, в первую очередь используют для общения русский язык абсолютное большинство населения южных и восточных регионов:
  Крым — 97 % всего населения
  Донецкая область — 93 %
  Луганская область — 89 %
  Одесская область — 85 %
  Запорожская область — 81 %
  Харьковская область — 74 %
  Днепропетровская область — 72 %
  Николаевская область — 66 %[92]
  По данным фонда «Общественное мнение» (2002), в областных центрах Украины 75 % населения предпочитает общаться на русском языке (и только 9 % — на украинском)[93щ

  Очень сложно понять различных аналитиков которые упускают приведенный факт.

  Представьте себе, что Вы родились в Украине, учились на русском языке, пользовались им в общении и во всех областях своей жизни.

  И вдруг,- родной для Вас и половины украинского Народа язык, объявляют языком второго сорта.
  Покаместь русский язык не будет уравнен в своем статусе с украинским языком, мира в Украине не будет.
  Но в этом не заинтересованы не власть не оппозиция.
  Может быть радикальные силы осознают сложившееся положение.
  И во имя сохранения целостности Украины, помогут принять трудное но единственно верное решение.
  Ведь главное не взять власть, а удержать ее.
  Но без компромисса в данном случае, это невозможно.
  Такой компромисс не только снизит напряженность в обществе,
  но и оставит без всяких аргументов Россию.
  В ее желании подмять под себя Украину.


  Ім’я:: санек Місто:: укр
  01.02.2014 17:55
  Вообщето жуткое зрелище-лицо человека которого так били....


  Ім’я:: Vladimir
  27.01.2014 07:39
  Меня, как украинца, здесь в Северной Америке морально поддерживают даже случайные люди. Некоторые хотят выучить хоть несколько слов по-украински. Это очень приятно. Жаль только, что про Украину узнали не как часть России только сейчас на грани раскола (о чем пишут западные СМИ). Впрочем, ненависть и презрение к русским империалистам-ксенофобам сильно возросла благодаря Путину. Не представляю, как и сколько времени это займет для русских, чтобы отмыться от ксенофобо-неонацистского образа, сформировавшегося у западного обывателя.


  Ім’я:: Олег Місто:: Донецк
  26.01.2014 20:04
  Появилась информация, что "...Посольство РФ заявило, что Россия не направляла спецназ в Украину...". Хотелось бы знать реакцию Минобороны Украины, если отправка состоится, оно (Минобороны) по-прежнему будет занимать нейтральную позицию и не вмешиваться в проитивостояние мафии и народа?


  Ім’я:: Дмитрий Місто:: Донецк
  26.01.2014 19:33
  Когда начнутся призывы к Януковичу, Пшонке и Захарченко покинуть пределы Украины? Сколько можно выдерживать присутствие этих осквернителей святой земле - Руси? Когда к этому призовет Московкий Патриарх, одновременно отозвав предстоятеля Киево-Печерской Лавры? Хотя вряд ли их кто-то примет на своей территории кроме Лукашенко.


  Ім’я:: Олег Місто:: Донецк
  26.01.2014 16:36
  Появилась информация о возможном прибытии спецподразделений из России. Будет ли вмешательство Минобороны Украины в этом случае? Что об этом говорят министры обороны Украины, министры внутренних и иностранных дел Украины, ? США и ЕС? Даже если это информация не подтвердится, какая реакция Минобороны Украины будет в этом случае, если событие всетаки произойдет:


  Ім’я:: Игорь
  24.01.2014 19:14
  Меня возмутили откровения беркутовца, который не пряча лица на камеру "5 канала" обосновывал действия беркута, выгнавшего при морозе на снег в одной обуви захваченного на Грушевского. Очень прошу задать вопрос милицейским чинам: При поступлении на службу и в ходе ее прохождения личному составу Беркута разъясняют, что это их работа, опасная, с вредными условиями, ненормируемым рабочим днем и т д ? На этой работе они могут травмироваться или даже лишиться жизни. Работа не выглядит как картина с рекламного проспекта, на самом деле она действительно тяжелая. Нарушитель, цитата "..который сделал гадасть.." , конец цитаты, должен был отвечать перед судом за совершение "этой гадости", а не пропущен через строй и не выведен голым на мороз.
  Насколько я помню из школьного обучения советских времен (70-е годы) учительница с надрывом в голосе нам рассказывала, что такое делали фашисты с членами Красной Гвардии (Любовь Шевцовой) в Краснодоне Луганской обл. "Перед законом все равны, все его должны соблюдать" день и ночь, без перерыва на сон и отдых, твердит Президент, а Беркут фактически устроил самосуд. Это что, по Закону? Правильный ответ: это не по закону и не по понятиям - это беспредел. И вообще - это банда наемников мафии, оплачиваемая за счет налогоплательщиков. Еще кого-то били за то, что их (беркута) товарищ в коме. Да это их работа, подвергаться опасности!!!! За это им и платят, за это они имеют льготы и т д. А вот они, как госслужащие, именно ОБЯЗАНЫ, поступать по закону. Может быть звучит цинично - но это так.


  Ім’я:: Міжнародний Комітет допом Місто:: Київ
  23.01.2014 16:08
  Національні партії та рухи країн Балтії та Білорусі виступили з ініціативою про створення Міжнародного Комітету допомоги незалежній Україні. Відповідна заява надійшла до офісу Конгресу Українських Націоналістів:

  We, representatives of national parties and societies of our countries,

  Expressing our deep solidarity with Ukrainian nation, for free-standing Ukrainian participation in common home of Europe and creation of better future of European nations,

  Highly concerned by the escalation of violence and repressions against protesting people in Kiev, which have led to several human victims,

  Dissapointed by rather passive reaction of politicians in EU countries and by institutions of EU itself, to what is going on in the Ukraine, and their feeble support to democratic aspirations of the Ukrainian nation,

  We apply to our congenial parties and civic movements in the EU countries and all over the Europe, to cooperate internationally in order to stop the violence and repressions in the Ukraine and for support to the volition and unity of the Ukrainian nation.

  Mart Helme, Chairman of the Conservative People’s Party of Estonia (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, EKRE)

  Raivis Dzintars, Co-Chairman of National Alliance «All For Latvia!» – «For Fatherland and Freedom/LNNK» (Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”)

  Julius Panka, Chairman of National Union in Lithuania (Tautininkų Sąjunga)

  Siarhei Vysotski, Chairman of the party „Freedom“ („Svoboda“) in Belorus

  Gintaras Songaila, member of the Lithuanian Sajudis Initiative group (1988)


  Ім’я:: арнольд Місто:: Киев
  23.01.2014 13:32
  Обратите внимание,Россия делает вид,что не вмешивается в ситуацию в Украине... Зачем ей? Ведь они в лице Пескова заявили,что украинский президент знает ,что надо делать в такой ситуации. Ведь Янукович до этих событий 5 раз был в Москве и Сочи встречаясь с Путиным. Они все успели обговорить. Это же в интересах России. слабая и не стабильная Украина. Всегда хорошо ловится рыбка в мутной воде.


  Ім’я:: смерш Місто:: шестаковка
  23.01.2014 12:39
  власть к ответственности

  Сторінка коментарів з 2

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  31.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.