Спеціальні потреби

Вперше за 60 років фінал конкурсу «Євробачення» показав американський канал


Jamala Eurovision

Jamala Eurovision

Цьогоріч «Євробаченню» приділили незвично багато уваги в американських ЗМІ. Конкурс вперше транслювався у США. Журналісти переважно зосередились на українсько-російському протистоянні на конкурсі і за його межами.

«Українська виконавиця Джамала виграла гламурний конкурс із баладою про депортацію кримських татар радянською владою під час Другої світової війни – багато хто вважає це ударом по Москві за анексію півострова 2014-ого», - повідомляє телеканал ABC.

CNN наводить повний текст пісні і пише: у композиції Росія конктретно не називається, але Москва вважає її антиросійською.

«Важка доза блискіток, піротехніки і політики на "Євробаченні"» - із таким заголовком вийшла стаття про конкурс на сайті громадського радіо NPR.«Багато хто інтерпретував «1944» як завуальований антиросійський гімн, беручи до уваги анексію Росією Криму. Як ми передавали раніше, Джамала називає пісню «персональною»» - пишуть журналісти.

Вперше за 60 років існування, цього року фінал конкурсу «Євробачення» показав американський канал. Однак виступ Джастіна Тімберлейка, єдиного американського співака, який був запрошеною зіркою на конкурсі, у США якраз і не показали – через обмеження авторських прав.

Дивіться також: Ці 4 факти про поліомієліт необхідно знати кожному. Відео

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG