неділя, 23 листопада 2014

Актуально / Україна

План Путіна в Україні провалився - Андрій Ілларіонов

"Операція проти України готувалась під прикриттям Олімпіади"i
X
21.02.2014
Ситуація в Україні почала стабілізуватися, а загроза військового втручання практично зникла. Так вважає колишній радник Путіна, нині – експерт Інституту Катона, Андрій Ілларіонов.
"Операція проти України готувалась під прикриттям Олімпіади"

Матеріали за темою

Світ про Кризу в Україні. Реакції політиків та ЗМІ

"Голос Америки" постійно відслідковує заяви світових урядів, політиків та повідомлення преси про ситуацію в Україні.

Голосування

Poll archive
Якою б недосконалою ні була Угода про врегулювання кризи в Україні, головної мети вона досягла. Ситуація в Україні почала стабілізуватися, а загроза військового втручання з боку Росії практично зникла. Так вважає колишній радник Путіна, а нині – старший науковий співробітник Інституту Катона Андрій Ілларіонов:

"У цілому це звичайно провал політики Путіна на українському напрямку. Прямо скажемо – це провал. Це провал тому, що не вийшло поки що досягти жодної з тих цілей, які Путін ставив перед собою та своїми колегами на українському напрямку. Стратегічна задача Путіна полягала в тому, щоб взяти під свій контроль або всю Україну, або якусь її частину".

"Просто встановити такий контроль в умовах мирного часу, в умовах нейтрального чи хоча би просто некатастрофічного розвитку неможливо. Тому треба було спровокувати Україну на кризу, перш за все, – економічну. Цим займався Путін та його команда протягом 2013 року. Потім, по стандартній схемі ця економічна криза стала посилюватися зовнішньополітичною кризою, пов’язаною з Євросоюзом".

"При досягненні найглибшого ступеня цієї кризи вступала би у справу операція по федералізації України. У відповідь на заяви керівників регіонів про допомогу з боку Росії, можна було, керуючись нібито нападами на російськомовних мешканців, росіян, використати більші засоби, в першу чергу, - силові. Те, що сталося вчора ввечері, вночі та сьогодні зранку, зламало цей план".

... Олімпіада, в яку вбухали стільки грошей ... під прикриттям якої була підготовлена операція в Україні – ось це все провалилося
Практично до вчорашньої ночі в Кремлі були переконані, що в Україні все йде за їх планом планом, вважає Ілларіонов:

"Путін переживає величезне розчарування. Особливо через незапровадження надзвичайного стану вчора ввечері в Україні".

"Вся машина державної пропаганди Росії була вже підготовлена, навіть підготували цілу низку телесюжетів та публікації у розрахунку, що буде введений надзвичайний стан".

"Навіть вийшов в ефір фільм про те, як буде подавлятися фашистський заколот в Україні за допомогою надзвичайного стану. Вся ця підготовка – організаційна, пропагандистська, дипломатична, військова та Бог знає ще яка – вона виявилася непотрібною. Так що Путін дуже ображений на українців, які посміли зірвати йому таке подвійне свято".

"Треба ще звинувачувати фінів, які теж завдали йому удару, вигравши в хокей на Олімпіаді. Отже ця Олімпіада, в яку вбухали стільки грошей, так довго готували, і під прикриттям якої була підготовлена операція в Україні, – ось це все провалилося".

Мені важко знайти адекватні слова, щоб описати те, що зробили люди, які стояли на Майдані в останні 3 місяці і особливо в останні 3-4 дні
План Путіна зірвало чимало факторів – тиск Заходу, втеча депутатів-регіоналів, перехід частини силовиків на бік народу. Але основна причина, яку в Москві не змогли передбачити, – це героїзм українського народу.

"Мені важко знайти адекватні слова, щоб описати те, що зробили люди, які стояли на Майдані в останні 3 місяці і особливо в останні 3-4 дні".

"Завдяки їх героїзму, самовідданості, завдяки дуже високій ціні,  яку вони заплатили своїми життям, вдалося зірвати цей план. Без цієї самовідданої боротьби не на життя, а на смерть, цього успіху не було б. Тільки завдяки тому, що люди вистояли, не здалися, завдяки підтримці, яка була надана киянами та жителями України Майдану, в тому числі тими, хто зупиняв потяги та автобуси та інші транспортні засоби на залізничних та шосейних шляхах, що рухалися до Києва, вдалося не допустити колосальної кровавої бані, яка була запланована Януковичем під тиском Путіна", - вважає експерт.

Обама : США підтримуватимуть народ Україниi
X
20.02.2014
Президент США Барак Обама – під час саміту в Мексиці зробив спеціальну заяву щодо України, прирівнявши Віктора Януковича до деспота, який будь-що намагається втриматися за владу.
Обама : США підтримуватимуть народ України
Хоча гаряча фаза конфлікту минула, це не означає, що Путін відмовився від своїх планів, говорить Ілларіонов, і до них Україні треба бути готовими.

Цей форум було закрито
Посортувати коментарі
Сторінка коментарів з 2
Ім’я:: Олександр Місто:: Донецьк
03.03.2014 00:23
Путін злочинись як його плани стосовно казнокрада Януковича! Путіна розглядаєм як Агрессора. Сподіваємось - побачити його у міжнародному Гоазькому суду!


Ім’я:: IgorZpUa7 Місто:: Запорожье
02.03.2014 02:06
Андрей Илларионов к сожалению Вы "жестоко" ошиблись.


Ім’я:: Евгений Місто:: Пермь
01.03.2014 03:59
Статья полнейший бред. Мне очень неприятно читать подобного рода демагогию. Лично я испытываю от проведения олимпиады в Сочи только позитив. Что касается Путина, если по факту, в отношении Украины он ничего не сделал... Более того, с его стороны не было даже каких-то громких заявлений. Хотя здесь многие "диванные генералы" спят и видят, как российские солдаты оказывают военную помощь братскому народу.
В очередной раз убеждаюсь, что в 21 веке информация правит миром. СМИ разделились на два лагеря: за и против Майдана. Простым российским гражданам, очень сложно объективно оценить ситуацию, когда события освещаются так однобоко. Я к тому, что бы вы не удивлялись, некоторым категоричным заявлениям моих соотечественников в интернете, радио или тв. Сложно иметь своё мнение и давать правильную оценку происходящему, когда тебе постоянно пытаются промыть мозги, как с одной так и с другой стороны. Политика грязное дело, и люди которые ей занимаются так или иначе испачканы грязью, это нормально, к этому все привыкли. Когда же грязь смешивается с кровью, и с людей слетает шелуха цивилизации, некоторые политики пытаются на этом играть. На основании этого, мне хочется сделать вывод, что г-н Илларионов - провокатор. И, кстати обратите внимание на то, сотрудником какого института он является. Он и подобные ему деятели меня искренне бесят.
Очень хочу, чтобы подобное кровопролитие никогда не повторилось, здравый смысл победил. В России многие не равнодушны к событиям происходящим в Украине, поэтому закончу так: Слава нашим народам!


Ім’я:: oleg Місто:: moscow
25.02.2014 07:59
Democracy Murdered By Protest — Ukraine Falls To Intrigue and violence http://www.paulcraigroberts.org/2014/02/23/democracy-murdered-protest-ukraine-falls-intrigue-violence/


Ім’я:: Вадим Місто:: Новокузнецк
23.02.2014 12:07
Эта олимпиада, в которую вбухали столько наших денег, не провалилась. Посмотрите новости из Сочи. Статья похожа на бред сумашедшего. Никакой пропаганды и телесюжетов направленных против украинского народа нет, также ничего нет и о разделе Украины. Похоже у вас идет пропаганда направленная на стравливание наших народов, хотя по сути мы едины. У многих сибиряков украинские корни. У меня жена наполовину украинка.


Ім’я:: Виктор
23.02.2014 11:14
Знаете - отдыхал пару недель назад в Египте, общался с русскими, немного с белорусами - многие в восторге от нас (украинцев). Нам нужно гордиться своей страной, но никак нельзя допускать к власти Тимошенко - признаётесь себе, что Тимошенко сдала нашу страну Путин. Не для этой сволочи люди погибали - она не лучше Януковича вот увидите - она кинет свой наро в очередной раз


Ім’я:: Света Місто:: Даллас
22.02.2014 18:44
Судить, всегда, проще всего. Да! Путину нужна Украина и да, Путин боится повторения у себя. Но в отношении второго, думаю, что сажать Навального глупо. Получит второй Майдан. Пусть выступают и нужно прислушиыаться. Путин не Янукович. Он поднял Рьссию с колен,? На которые поставили Россию предшественники и мы это понимаем. А на счет Украины, он останется на коне. Если поможет Украине преодолеть кризис и даст Украине обещанные деньги. А что бы понять людей, которые стоят на площади и гибнут за право не стоять на коленях и не обзывать их террористами. От всех людей доброй воли хочу сказать, Господин Путин, вы не жили в этой стране. Когда многие увозили своих детей из этой страны, зная трудности или лишения в других странах, все знали одно. Тот страх перед криминалом, насилиями и ограблениями, прямо под собственным подъездом. Убитыми. Это позади. Ни где так не процветал криминал, взяточничество , крышевание. Вы даде не представляете эти страшные суды, которые породила система Януовича. Когда умерла моя мама и я не имела еше статус здесь и не могла приехать по поводу наследства. Прописана с мамой и вроде законная наследница, которая заботилась о всей семье.? Но тут семья отрекалась от меня ради того, что отобрать наследство и знаете сколько судья запросто,? За мое право на следования- 3000 долларов взятки. Я живу в правовом государстве и мне уже дико все это. Никаких денег суммкому судье господину и судье Шершаку я не дала и у моего меня все отобрали. И доказать эту систему взяточничества тяжело. Там свои просители итнесуны. Самого судью не поймать за руку. Фик ты судью уличишь. Стыдно писать о личном, но за каждого из нас, погибли люди. Низкий наш поклон им всем. Слава Украине!!!!


Ім’я:: Анонімно
22.02.2014 16:16
OH and Mandanutue!!!


Ім’я:: Едгар, УКРАЇНА
22.02.2014 13:45
Швидка капітуляція банди Януковича - найкращий заключний феєрверк для Олімпіади в Сочі !


Ім’я:: Едгар, УКРАЇНА
22.02.2014 13:42
Так ! План Путлєра - " Янукович плюс бандитизація всієї України "- провалився. Але боротьба з антиукраїнською, промосковською, кагебістською, окупаційною. антинародною бандою продовжується, її потрібно дуже акуратно виколупувати з кожної дірки...