Спеціальні потреби

У США стрімко зростають он-лайн продажі


Американці закуповуються он-лайн
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
Direct link

Американці закуповуються он-лайн

У листопаді-грудні 57% американців хоча б одну річ купили через Інтернет.

Лин Шейнер усі свої покупки, починаючи від організації власного весілля і до різдвяних подарунків рідним та близьким, робить виключно в Інтернеті. Окрім харчів, 90 відсотків речей вона купує зі своєї затишної квартири.

«Коли ти можеш зайти в Інтернет і купити все необхідне, до того ж тобі доставлять все це прямо під двері – це ж чудово! Я не мушу нікуди їхати, не треба ходити по переповнених магазинах. До того ж, у мережі зазвичай більший вибір», - каже Лин.

І вона не одна. Аналітики кажуть, що он-лайн покупки у США досягли рекордних показників у листопаді-грудні. 57% американців хоча б одну річ купили через Інтернет. Тож традиційні магазини хвилюються, що Інтернет продажі відберуть у них покупців. І чимало експертів сходяться на думці, що такі хвилювання небезпідставні.

Втім, традиційні крамниці можуть пропонувати покупцям товар, як наприклад одяг, який важко купити в Інтернеті, адже чимало покупців хочуть його поміряти. Також не переведуться крамниці, які пропонують споживачам, скажімо, ремонт комп’ютерів та електротехніки. Традиційні магазини також дають споживачам відчуття реальності, яке подобається багатьом покупцям.

Рішення про покупку зазвичай приймаються на емоціях. Часто споживачам не вистачає такого собі внутрішнього переконання, щоб вони сказали собі: «це саме те що я шукав»! У мережі вони цього точно не відчують. Це, швидше, машинальний процес
засновник компанії відстереження споживацької активності Білл МартінТрадиційні магазини також дозволяють отримати товар вже сьогодні, на відміну від он-лайн покупок, на які треба чекати.

Тим не менш, завдяки електронним продажам у США зріс попит на поштовий сервіс. Поштові компанії, отримали чимало роботи, особливо у святковий різдвяно-новорічний період. Наприклад, щоби впоратися з усім обсягом роботи, компанія UPS найняла на цей сезон 55 тисяч тимчасових працівників. Експерти прогнозують лише збільшення Інтернет торгівлі у майбутньому.
XS
SM
MD
LG