Спеціальні потреби

Українці не хочуть мита на захист вітчизняного автовиробника - опитування


Українці не хочуть мита для захисту "наших" авто
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Українці не хочуть мита для захисту "наших" авто

З 13-го квітня імпортні машини середнього класу для українських покупців подорожчали. Уряд пояснює запровадження спеціального мита - вимушеним кроком, необхідним щоб підтримати вітчизняного автовиробника.

Захистом вітчизнянного виробника повинна стати якість автомобілів, що підвищить попит на них, а не підвищення мита на ввезення
Імпортери протестують і вказують, що українські автомобільні підприємства такі, як «Богдан» та «ЗАЗ» - це не державні а приватні структури, відтак збільшуючи імпортні мита, влада просто підтримує своїх олігархів.

Експерти також зауважують, що піднявши мита на автомобілі середнього класу, на автомобілі представницького класу - з об'ємом двигуна понад 3 літри - уряд мито зменшив і зробив його одним з найнижчих у Європі.

У нашій традиційній рубриці тема тижня, ми вирішили запитати, Чи схвалюєте Ви запровадження в Україні мита на імпорт автомобілів?

Лише 11 відсотків з тих хто проголосував на нашій веб сторінці підтримують запровадження мита на імпорт авто. Переважна більшіть - 88 відсотків респондентів - проти. І 1 відсоток з вас не визначився з відповіддю.

Свої думки з цього приводу наші глядачі залишили на веб сторінці Час-Тайму та у мережі Фейсбук.

- "Захистом вітчизнянного виробника повинна стати якість автомобілів, що підвищить попит на них, а не підвищення мита на ввезення" - вважає Лариса з Кіровограда

- "Вражають рішення можновладців, які досі покладаються на планові методи ведення господарства змість випуску високоякісних товарів, які відповідають світовим зразкам" - пише наш глядач, який представився Сусід.

- "Не зрозуміло, якого виробника захищає це мито? В Україні давно немає повноцінного автопрому, є тільки збірка застарілих моделей російського і корейського вибробництва. Ці мита захищають лише окремих олігархів" - підсумовує користувач фейсбуку Федір Галла з Умані.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG