Спеціальні потреби

Актуально

Ін'єкції тестостерону. За та проти

Ін'єкції тестостерону . За та проти
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Ін'єкції тестостерону . За та проти

Нова тенденція серед американських чоловіків – уколи тестостерону. За останні десять років кількість представників сильної статі, що приймають чоловічий гормон, зросла в Америці втричі.

"Це просто якась епідемія, що відбувається у наших клініках", - розводить руками лікар Едмунд Сабанех.
Разом із збільшення м’язів та секс драйву зростає і вірогідність захворювання на рак простати та ушкодження печінки

П’ятдесяти семирічний керівник компанії Крис Раннінґ каже, що диво-препарат Лоу-Т допомагає йому скинути вагу та почувати себе молодшим.

"Я виходжу з душа, дивлюся на себе у дзеркало і просто в щоці – ще ніколи так добре не виглядав!", - не може натішитись Крис.

Все було б добре, але медики занепокоєні. Разом із збільшення м’язів та секс драйву зростає і вірогідність захворювання на рак простати та ушкодження печінки, попереджають вони. Виробники ж захищаються, стверджуючи, що радять своїм клієнтам спочатку проконсультуватися з лікарем.

Виглядає, що лікарські застереження не лякають представників сильної статі, які хочуть довше виглядати молодими та почувати себе справжніми чоловіками. Виробники тестостерону, які минулого року заробили на цьому препараті 2 мільярди доларів, очікують потроєння доходів у наступні чотири роки.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG