Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Самі винні - українці про економічні проблеми


Самі винні - українці про економічні проблеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00

Самі винні - українці про економічні проблеми

У рамках рубрики Тема тижня ми запропонували відповісти на запитання, Хто більше винен у теперішніх економічних проблемах України?

Лише 3 відсотки з тих, хто проголосував на веб сторінці "Голосу Америки" звинуватили глобальну економічну кризу в проблемах України. 85 відсотків респондентів - покладають вину на український уряд. Ще 12 відсотків важають, що внутрішні та зовнішні причини відповідальні у рівній мірі.

Українці також висловлювали свою позицію у коментарях на вебсторінці "Голосу Америки" та на нашій сторінці у Facebook.

- "Cвітова криза не основна біда. Корупція, тіньова економіка, незаконні гроші в офшорах, розкрадання бюджетів чиновниками і їхніми фірмами, вибіркове правосуддя - це причина", - пише Наталія з Луцька

- "Безумовно світова криза не могла не позначитися на теперішній ситуації в Україні, але жодна світова криза не йде у порівняння з наслідками діяльності і бездіяльності правлячого клану", - вважає Володимир з Первомайська.

Українці готові "засмутити" Москву - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00
- "Уряд, Верховна Рада, та президент з "родиною" винні так відсотків на 60 -70. І з цим вже нічого не ніхто не в змозі зробити, хіба той хто має владу докладе надмірних зусиль... але це щось на зразок казки", - Пише на Фейсбук сторінці Антон Савченко з Києва.

​Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG