Спеціальні потреби

Янукович по телефону обговорив Євромайдан із Баррозу і Пан Ґі Муном


Наступного тижня з візитом в Україну прибуде верховний комісар ЄС Катрін Ештон.

Президент України Віктор Янукович провів телефонні розмови з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу і генеральним секретарем ООН Пан Ґі Муном, повідомляє сайт глави держави.

«Під час розмов сторони обговорили питання поточної співпраці, внутрішньополітичну ситуацію в Україні та підходи до її розв’язання», – йдеться у повідомленні.

За даними Єврокомісії, Жозе Мануель Баррозу повідомив Януковичу про те, що наступного тижня з візитом в Україну прибуде верховний комісар ЄС Катрін Ештон. Мета її візиту, за словами Баррозу, – допомогти «знайти вихід із політичної кризи».

У повідомленні на сайті Єврокомісії зокрема йдеться про те, що Баррозу під час розмови з Януковичем наголосив: «Вирішити нинішню напруженість в Україні необхідно політичним шляхом, через діалог із опозицією та громадянським суспільством».

Президент Єврокомісії також нагадав керівництву України про необхідність поваги до громадянських свобод і прояву максимальної стриманості. Баррозу також нагадав, що позиція ЄС щодо підписання з Україною угоди про асоціацію залишається незмінною, тобто що угода може бути підписана, щойно офіційний Київ виконає для того всі умови.

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG