Спеціальні потреби

У Нью-Йорку радились, як допомогти Євромайдану. ФОТО

Американські активісти планують об'єднатись для допомоги Майдану. Фото з форуму "Ukraine, we stand with you!" надала Анастасія Рибицька.
Показати більше

Українські активісти у Нью-Йорку
1

Українські активісти у Нью-Йорку

Українські активісти у Нью-Йорку. "На зустрічі були присутні майданівці Нью-Йорку, Вашингтону, Філадельфії, гості з Канади та представники SUSTA, Ukrainian Institute та ПЛАСТ", - повідомляє Анастасія Рибицька.
2

Українські активісти у Нью-Йорку.

"На зустрічі були присутні майданівці Нью-Йорку, Вашингтону, Філадельфії, гості з Канади та представники SUSTA, Ukrainian Institute та ПЛАСТ", - повідомляє Анастасія Рибицька.

Українські активісти у Нью-Йорку "Планується масштабне об'єднання всіх активів Америки для роботи із проектами допомоги Майдану: благодійні акції для збору коштів, "Maidanobus NYC", надсилання листів до всіх представників Конгресу та Сенату з вимогами персональних санкцій, Українські дні у Вашингтоні", - пише Анастасія Рибицька.
3

Українські активісти у Нью-Йорку

"Планується масштабне об'єднання всіх активів Америки для роботи із проектами допомоги Майдану: благодійні акції для збору коштів, "Maidanobus NYC", надсилання листів до всіх представників Конгресу та Сенату з вимогами персональних санкцій, Українські дні у Вашингтоні", - пише Анастасія Рибицька.

Українські активісти у Нью-Йорку
4

Українські активісти у Нью-Йорку

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG