Спеціальні потреби

Парламент Португалії попросили про санкції для "режиму Януковича". ФОТО

У неділю українці Португалії провели віче у містах Лісабон та Албуфейра. Фото для HOLOS@VOANEWS.COM надав Павло Сандокан.
Показати більше

Віче у Албуфейра. "Віче у Лісабоні відзначилося конструктивними пропозиціями громади щодо подальших дій на підтримку української революції. Так, були підтримані пропозиції повторно звернутися до парламенту Португалії з проханням введення персональних санкцій проти представників режиму Януковича. Для цього, група активістів взялася за переклад інформації про українських посадовців причетних до антинародних дій", - повідомляє прес-служба Спілки українців Португалії.
1

Віче у Албуфейра.

"Віче у Лісабоні відзначилося конструктивними пропозиціями громади щодо подальших дій на підтримку української революції. Так, були підтримані пропозиції повторно звернутися до парламенту Португалії з проханням введення персональних санкцій проти представників режиму Януковича. Для цього, група активістів взялася за переклад інформації про українських посадовців причетних до антинародних дій", - повідомляє прес-служба Спілки українців Португалії.

Віче у Лісабоні "Іншим, відмінним питанням Віча (у Лісабоні), було жваве обговорення громадських прав українських трудових мігрантів. Таким чином, рух Євромайдан – Португалія, стає не тільки майданчиком для підтримки української революції, але й формування громадської позиції  активної частини українського суспільства – українських трудових емігрантів", - йдеться у повідомлення прес-служби Спілки українців Португалії.
2

Віче у Лісабоні

"Іншим, відмінним питанням Віча (у Лісабоні), було жваве обговорення громадських прав українських трудових мігрантів. Таким чином, рух Євромайдан – Португалія, стає не тільки майданчиком для підтримки української революції, але й формування громадської позиції  активної частини українського суспільства – українських трудових емігрантів", - йдеться у повідомлення прес-служби Спілки українців Португалії.

Віче у Лісабоні
4

Віче у Лісабоні

Віче у Лісабоні
5

Віче у Лісабоні

Більше

XS
SM
MD
LG