Спеціальні потреби

До посла України у Португалії прийшли. ФОТО

Представники ЄвроМайдану у Португалії провели мітинг під посольством України. Знімки надав Павло Сандокан.
Показати більше

Лісабон "Послу Олександру Никоненко вимогу, висвітлювати на офіційному сайті посольства інформацію про заплановані відкриті зустрічі щодо питань євроінтеграції України. Справа в тому, що останнім часом на офіційному сайті посольства не з’являється повідомлення про те, яким саме чином українські дипломати збираються реалізовувати євроінтеграційний курс уряду України", - пише Павло Сандокан.
1

Лісабон

"Послу Олександру Никоненко вимогу, висвітлювати на офіційному сайті посольства інформацію про заплановані відкриті зустрічі щодо питань євроінтеграції України. Справа в тому, що останнім часом на офіційному сайті посольства не з’являється повідомлення про те, яким саме чином українські дипломати збираються реалізовувати євроінтеграційний курс уряду України", - пише Павло Сандокан.

Лісабон "Складається враження, що посольство України в Португалії перейшло в режим підпілля щодо української громади і якщо ситуація не зміниться, українці будуть змушені звертатися до МЗС Португалії за інформацією про заплановані офіційні зустрічі українських дипломатів з питань євроінтеграції".
2

Лісабон

"Складається враження, що посольство України в Португалії перейшло в режим підпілля щодо української громади і якщо ситуація не зміниться, українці будуть змушені звертатися до МЗС Португалії за інформацією про заплановані офіційні зустрічі українських дипломатів з питань євроінтеграції".

Лісабон "Про важливість подій в Україні і активність українців закордоном говорить і той факт, що на сьогоднішній мітинг під посольством України в Лісабоні, незважаючи на будний день, та відстань - 250 кілометрів,  до лісабонської громади приєдналися українці, які спеціально приїхали з Албуфейри", - повідомляє Павло Сандокан.
3

Лісабон

"Про важливість подій в Україні і активність українців закордоном говорить і той факт, що на сьогоднішній мітинг під посольством України в Лісабоні, незважаючи на будний день, та відстань - 250 кілометрів,  до лісабонської громади приєдналися українці, які спеціально приїхали з Албуфейри", - повідомляє Павло Сандокан.

Лісабон
4

Лісабон

Більше

XS
SM
MD
LG