Спеціальні потреби

Керрі порадив опозиції спілкуватись з Януковичем, а владі - випускати в'язнів та формувати технічний уряд


Державний секретар США Джон Керрі в ході зустрічі із Віталієм Кличко, Арсенієм Яценюком та Петром Порошенко - яка відбулась в кулуарах Мюнхенської конференції з питань безпеки - підтвердив, що США підтримують демократичні, європейські прагнення українців та зусилля опозиції спрямовані на захист демократії та вибору народу України. Про це з Мюнхену повідомив кореспондент Голосу Америки Скотт Стернс з посиланням на джерело у Державному департаменті США.
Повідомляється, що Керрі розповів опозиції про координацію зусиль США, ЄС та ООН та їх спільну підтримку мирного, політичного вирішення політичної кризи в Україні.

Окрім того, державний секретар США закликав опозицію зберігати єдність та мирний характер та продовжувати переговори з урядом.
Час для діалогу - Єврокомісія
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00
Джон Керрі також взяв участь у зустрічі заступника державного секретар Віторії Нуланд з міністром закордонних справ України, Леонідом Кожарою.

В ході зустрічі він висловив глибоке занепокоєння ситуацією з правами людини в Україні, включно зі справою пана Булатова.

Державний секретар США закликав уряд України вдатись до наступних кроків у діалозі з опозицією : звільнити в'язнів, розглянути ситуацію із правами людини, реформувати політичні структури з метою захисту системи демократичних противаг та стримувань, та сформувати технічний уряд, який зможе зайнятись економічними проблемам України та задовольнити європейські прагнення українців.

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG