Спеціальні потреби

Європі сказали не брати гроші прибічників Януковича. ФОТО

Мітинги «Європа не мовчи!» відбулись у Лісабоні та Албуфейрі.
Показати більше

Лісабон "Сьогодні терпець в українського народу увірвався. Ми не хочемо більше бути країною експорту мігрантів, соціального сирітства, покинутих сімей. Ми не хочемо, щоб на нас дивилися, як на тих, що забирають робочі місця у громадян ваших країн. Ми не хочемо жити зі страхом, що завтра нас депортують".
1

Лісабон

"Сьогодні терпець в українського народу увірвався. Ми не хочемо більше бути країною експорту мігрантів, соціального сирітства, покинутих сімей. Ми не хочемо, щоб на нас дивилися, як на тих, що забирають робочі місця у громадян ваших країн. Ми не хочемо жити зі страхом, що завтра нас депортують".

Лісабон Фото та інформацію про акцію "Європа не мовчи" надала "Голосу Америки" Спілка українців Португалії.
2

Лісабон

Фото та інформацію про акцію "Європа не мовчи" надала "Голосу Америки" Спілка українців Португалії.

Лісабон "Ми знаємо, що однією з причин нашої міграції у ваші країни була неспроможність побороти масштабну державну корупцію в Україні, яка була сформована ще за часів радянського союзу і продовжує підживлюватися з Москви через імперські зазіхання останньої контролювати Україну", - йдеться у зверненні мітингувальників.
3

Лісабон

"Ми знаємо, що однією з причин нашої міграції у ваші країни була неспроможність побороти масштабну державну корупцію в Україні, яка була сформована ще за часів радянського союзу і продовжує підживлюватися з Москви через імперські зазіхання останньої контролювати Україну", - йдеться у зверненні мітингувальників.

Лісабон "У ваших силах допомогти нам вже зараз і структурно. Припиніть підживляти те, що спонукало нас до міграції, а Україну - до можливого кровопролиття. Припиніть приймати награбовані прибічниками Януковича в українського народу кошти у ваші банки, продавати їм нерухомості, надавати їм захист від справедливого гніву власного народу".
4

Лісабон

"У ваших силах допомогти нам вже зараз і структурно. Припиніть підживляти те, що спонукало нас до міграції, а Україну - до можливого кровопролиття. Припиніть приймати награбовані прибічниками Януковича в українського народу кошти у ваші банки, продавати їм нерухомості, надавати їм захист від справедливого гніву власного народу".

Більше

XS
SM
MD
LG