Спеціальні потреби

Про відмивання грошей Януковича нагадали у Португалії. ФОТО

15 і 16 лютого, були проведені акції в різних містах Португалії на підтримку Євромайдану. Про це повідомляє Спілка українців Португалії.
Показати більше

Лісабон
1

Лісабон

Лісабон "Основним завданням, теперішніх акцій є привернути увагу португальських виборців до проблеми відмивання у країнах ЄС, награбованих режимом Януковича в українського народу коштів", - повідомляє Спілка українців Португалії.
2

Лісабон

"Основним завданням, теперішніх акцій є привернути увагу португальських виборців до проблеми відмивання у країнах ЄС, награбованих режимом Януковича в українського народу коштів", - повідомляє Спілка українців Португалії.

Лісабон "У ваших банках бандити Януковича ховають гроші вкрадені у мільйонів українців!"; "Щоб купити одну нерухомість у вашій країні, український корупціонер залишив тисячі українців без крівлі над головою!"; "Гроші на крові українців, це не інвестиції, це продовження страждань і репресій в Україні!" - з такими лозунгами украінські активісти тепер звертаються до широикого португальського суспільства". 
3

Лісабон

"У ваших банках бандити Януковича ховають гроші вкрадені у мільйонів українців!"; "Щоб купити одну нерухомість у вашій країні, український корупціонер залишив тисячі українців без крівлі над головою!"; "Гроші на крові українців, це не інвестиції, це продовження страждань і репресій в Україні!" - з такими лозунгами украінські активісти тепер звертаються до широикого португальського суспільства". 

Лісабон "Не лякайте бандитів Януковича можливими санкціями, застосуйте їх і цим ви покажете, що європейські цінності не толерують корупцію!", - одне з гасел на мітингах у Портулагії цими вихідними.
4

Лісабон

"Не лякайте бандитів Януковича можливими санкціями, застосуйте їх і цим ви покажете, що європейські цінності не толерують корупцію!", - одне з гасел на мітингах у Портулагії цими вихідними.

Більше

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG