Спеціальні потреби

Актуально

Путін розігрує партію в шахи, а ми граємось у камінці - Конгресмен Майк Роджерс

Роджерс додав, що Обама пропустив нагоду використати військову силу на захист України, і тепер залишились лише економічні важелі впливу.

Голова Комітету Розвідки Палати Представників Конгресу США Майк Роджерс звинуватив президента Обаму у занадто м’якій позиції по відношенню до Путіна.

«Путін розігрує партію в шахи, а ми граємось у камінці. І це зовсім не рівноцінні ігри», - заявив в інтерв’ю каналу Фокс конгресмен Роджерс. «Вони водять нас за ніс. Національна Рада Безпеки та радники президента наївні, припускаючи, що якщо вони продовжуватимуть давати Росії якісь блага, одного дня російське керівництво прокинеться та подумає – США не такі вже і погані. Це повне нерозуміння мотивів Росії».

Роджерс додав, що Обама пропустив нагоду використати військову силу на захист України, і тепер залишились лише економічні важелі впливу.

«На столі наразі небагато варіантів. Чесно кажучи, я досить войовнича людина, але тепер вислати військові кораблі у Чорне море – не дуже добра ідея, нагода для цього давно минула. Якщо ми не маємо намір насправді їх використати, висилати судна нема сенсу».

Інший американський законодавець сенатор Марко Рубіо каже, що він підтримує недільні заяви Держсекратаря Керрі відносно захоплення України Росією, в якому Керрі пригрозив Росії економічними санкціями.

Однак, потенційний кандидат від республіканської партії на посаду президента США на виборах 2016 року наголосив, що, дивлячись у майбутнє відносин з Росією, важливо пам’ятати про помилки, допущені адміністрацією Обами.

Сенатор з Флориди сказав, що «режим Путіна дедалі все більше стає ворожим для міжнародного миру». Він додав, що Обама не зміг зрозуміти російську стратегію за правління Путіна. «Вони не зацікавлені у побудові міжнародної правової системи, якою б керувалися всі нації. Вони лише зацікавлені у відбудові російської потуги, російського престижу, часто за рахунок американських національних інтересів».

В інтерв’ю каналу Ен-Бі-Сі Рубіо назвав уряд Путіна урядом брехунів та додав, що «дуже важко досягти якогось порозуміння з ними про будь-що, коли вони просто брешуть та приховують факти. На питання, чи повинні США відповісти військовою силою російським солдатам в Україні та Криму, я вам скажу – ніхто поки що про це не говорить».

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG