Спеціальні потреби

У Барселоні півтисячний марш Миру. ФОТО

9-го березня у Барселоні відбулась акція на підтримку України. Фотографії Романа Довбняка, Глорії Зюлкярової, Ферада Зюлкярова.
Показати більше

Барселона
1

Барселона

Барселона "На черговий Майдан зібралось понад півтисячі людей, серед яких були як українці, так і інші іноземці, зокрема росіяни. Акція розпочалась мітингом на центральній площі Барселони – площі Каталонії, що тривав близько 2 годин", - пише "Народному репортеру" Глорія Грозяк.
2

Барселона

"На черговий Майдан зібралось понад півтисячі людей, серед яких були як українці, так і інші іноземці, зокрема росіяни. Акція розпочалась мітингом на центральній площі Барселони – площі Каталонії, що тривав близько 2 годин", - пише "Народному репортеру" Глорія Грозяк.

Барселона "З мітингу всі учасники вирушили колоною та пройшли мирним маршем-маніфестацією на підтримку єдності та миру в Україні по головному проспекті міста – бульвару Ла Рамбла. Це привернуло увагу тисяч людей: як місцевих, так і туристів з різних країн світу", - повідомляє Глорія Грозяк.
3

Барселона

"З мітингу всі учасники вирушили колоною та пройшли мирним маршем-маніфестацією на підтримку єдності та миру в Україні по головному проспекті міста – бульвару Ла Рамбла. Це привернуло увагу тисяч людей: як місцевих, так і туристів з різних країн світу", - повідомляє Глорія Грозяк.

Барселона "Люди скандували іспанською, каталонською та англійською мовами такі гасла як «Україні – мир!», «Путін – стоп!», «Ні війні, миру – так!», «Путін – геть із України!», «Вчора – Грузія, сьогодні – Україна, завтра – Європа!», «Путін – фашист!», «Путін – назад, Україна хоче миру!», та інші".
4

Барселона

"Люди скандували іспанською, каталонською та англійською мовами такі гасла як «Україні – мир!», «Путін – стоп!», «Ні війні, миру – так!», «Путін – геть із України!», «Вчора – Грузія, сьогодні – Україна, завтра – Європа!», «Путін – фашист!», «Путін – назад, Україна хоче миру!», та інші".

Більше

XS
SM
MD
LG