Спеціальні потреби

Шини для посольства Росії у Лісабоні. ФОТО

"Россия вставай!" Під цим гаслом пройшов мітинг під посольством Росії у Лісабоні. Активісти відтворили київський Майдан - повідомляє Спілка українців у Португалії.
Показати більше

Лісабон. Посольство Росії "Автомобільні шини, металеві бочки, будівельні каски і проливний дощ, дуже правдоподібно відтворили площу Незалежності, символ протистояння проти диктатури. Символ боротьби за ідеали миру і братерства, подвигу простих людей, що силою духу здатні скидати узурпаторів влади", - повідомляє Спілка українців Португалії.
1

Лісабон. Посольство Росії

"Автомобільні шини, металеві бочки, будівельні каски і проливний дощ, дуже правдоподібно відтворили площу Незалежності, символ протистояння проти диктатури. Символ боротьби за ідеали миру і братерства, подвигу простих людей, що силою духу здатні скидати узурпаторів влади", - повідомляє Спілка українців Португалії.

Лісабон. Посольство Росії
2

Лісабон. Посольство Росії

Лісабон. Посольство Росії "Символічно було і те, що окрім українців, в сьогоднішній акції взяли участь і представники грузинської діаспори в Португалії. Таким чином,  антипутінський рух набирає багатонаціональної участі. Раніше, до українців неодноразово приєднувалися і росіяни та португальці", - повідомляє Спілка українців Португалії.
3

Лісабон. Посольство Росії

"Символічно було і те, що окрім українців, в сьогоднішній акції взяли участь і представники грузинської діаспори в Португалії. Таким чином,  антипутінський рух набирає багатонаціональної участі. Раніше, до українців неодноразово приєднувалися і росіяни та португальці", - повідомляє Спілка українців Португалії.

Лісабон. Посольство Росії
4

Лісабон. Посольство Росії

Більше

XS
SM
MD
LG