Спеціальні потреби

Україна поступається Росії військово, ми концентруємося на дипломатії - посол США


Нуланд та Пайєтт (крайній праворуч) у Києві. Грудень 2013-го.
Ситуацію на сході України загострюють невеликі, ізольовані групи, а більшість населення регіону прагне миру. Про це в інтерв'ю CNN у неділю заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, коментуючи ймовірність громадянської війни в Україні.

"Відповідно до доповідей, які ми отримуємо, включно з інформацією від спостерігачів ОБСЄ, стає зрозуміло, що йдеться про декілька сотень осіб, які дестабілізують ситуацію. Опитування громадської думки вказують, що українці хочуть бути частиною єдиної, заможної, політично стабільної країни", - відзначив посол США.

За словами Пайєтта, українці на сході мають причини для незадоволення поточною ситуацією. Він окремо виділив економічну скруту.

На думку посла США в Україні, зовнішні сили, які намагаються простимулювати сепаратизм, не мають підтримки.

"З розмов з українцями, я розумію, що вони не хочуть цього. Люди на сході хочуть кроків на зустріч від Києва і у Києві намагаються зробити відповідні кроки", - відзначив посол.

Відео : CNN

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhereПайєтт висловив переконання, що поточна криза не може бути вирішена військовим шляхом.

"У військовій площині, і це чітко продемонстрував Крим, Україна повністю поступається Росії. Тому ми концентруємося на дипломатії, економічній підтримці України. Я думаю, що краща відповідь на російську агресію це - економічно процвітаюча Україна, Україна, яка рухатиметься вперед за підтримки міжнародного співтовариства".

Пайєтт наголосив, що найважливішим зараз є проведення виборів.

"Немає кращої відповіді Росії ніж загальна участь українців у виборах 25-го травня", - заявив дипломат в ефірі CNN.

Дивіться також : Від заяв Путіна іде холод по спині - експерт
Від заяв Путіна іде холод по спині - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG