Спеціальні потреби

Актуально

Заява: Велика сімка посилює санкції проти Росії

Лідери Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії, США, президент Європейської Ради та президент Європейської Комісії погодились накласти на Росію додаткові санкції. Про це йдеться у офіційній заяві Великої сімки поширеній Білим домом.

"Ми погодились , що ми швидко накладемо додаткові санкції на Росію. З огляду на негайну важливість забезпечення можливості успішного та мирного демократичного волевиявлення наступного місяця на президентських виборах в Україні, ми забов'язались діяти негайно, щоб посилити цільові санкції та заходи, які примусять Росію заплатити вищу ціну за свої дії", - йдеться у заяві.

Заява звертає увагу, що Росія продовжує нагнітати напругу в Україні заявами, які викликають все більше занепокоєння та військовими навчаннями на кордоні з Україною.

Дивіться також : Керрі: В Україні все було спокійно, поки не втрутилася Росія
Керрі: В Україні все було спокійно, поки не втрутилася Росія
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG