Спеціальні потреби

Віце-прем'єр Путіна хоче в окоп до Слов'янська і мріє про "супер зброю"


Дмитро Рогозін
Дмитро Рогозін, віце-прем'єр Росії повідомив у себе у Twitter, що найбільше хотів би бути у Слов'янську.

"Ех, хлопці! Поміняв би зараз, не задумуючись ні на мить, усі свої посади за радість бути в одному окопі із захисниками Слов'янська", - написав Дмитро Рогозін.

Він також відзначив, що вважає "справою честі" для російських науковців та промисловців "створити найкращу у світі зброю та озброїти нею армію та флот".

Раніше Рогозін заявив, що Росія вимагатиме негайної виплати Україною заборгованості за газ і відкинув озвучену у Держдумі ідею конверсії газового боргу України у права власності на підприємства оборонки.

"Торгу бути не може. Нам ці вбиті під владою хунти заводи не потрібні. А от гроші хай вернуть. Копійка у копійку!", – писав Рогозін у Twitter.

Дивіться також : Росія може "насолити" НАТО в Афганістані - експерт
Росія може "насолити" НАТО в Афганістані - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG