Спеціальні потреби

На "референдумі" ставлять рекорди по швидкості голосування?


Голосування у Донецьку.
Західні журналісти, які висвітлюють перебір невизнаного референдуму на сході України, висловлюють сумніви у даних про перебіг голосування, які озвучують організатори.

Так, журналіст видання "Глоуб енд Мейл" Марк Маккіннон відзначив у Twitter, що сумнівається у даних про явку, які йому озвучили на виборчій дільниці №1 у Донецьку.

За словами журналіста, працівниця дільниці у розмові з ним заявила, що явка станом на 12-ту дня складала вже 40 відсотків виборців.

"Це 40% із загальної кількості у 62 тисячі бюлетенів. Або ж 6,200 людей на годину, або 103 за хвилини. Це значить щосекунди голосує більш ніж одна людина ", - відзначив репортер.

При цьому Маккіннон відзначив, що у час коли він особисто перебував на зазначеній дільниці вона була "до чорта пуста".

Інший західний журналіст на місці подій, репортер видання Buzzfeed Марк Джиліо (Mark Giglio), у Twitter відзначив, що за його "аматорськими підрахунками, явка виборців у Донецькі області перевищить мільярд".

Між тим Марк Маккіннон відзначає, що люди, які приходять на дільниці дуже негативно налаштовані до уряду України після кривавих подій в Одесі та Маріуполі.

"Ті, хто голосує переконані, що треба відділитись від України. Насильство в Одесі та Маріуполі дуже вплинули на тутешніх людей", - пише журналіст.

"Якби влада у Києві нас послухала, нічого цього не було би. А тепер почалась війна", - цитує Маккіннон, 45-річного чоловіка у Донецьку.

Дивіться також : Федеральний устрій не гарантує нікому добробуту - коментар юриста
Федеральний устрій не гарантує нікому добробуту - коментар юриста
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG