Спеціальні потреби

Конгресмен США пропонує розглянути нові санкції проти Росії


Сполучені Штати Америки, а також союз НАТО підтвердили, що танки, які останніми днями були введені до України до рук сепаратистів, відповідають наявним в арсеналі Росії.

У США конгресмен Еліот Енґель заявив у суботу, що Вашингтон має розглянути запровадження нових, суворіших санкцій проти Москви, «щоб показати (президентові Росії Володимирові) Путіну, що його дії мають наслідки».

Як мовиться в заяві конгресмена, який є чільним представником Демократичної партії в комітеті з закордонних справ Палати представників, «рішення Росії надіслати танки і ракетні установки противладним повстанцям в Україні є небезпечним кроком».

«Новий президент України простягнув Росії оливкову гілку у сподіванні разом працювати задля стабільності в регіоні і майбутнього добробуту українського народу. І як відповів президент Путін? Новими провокаціями», – заявив Еліот Енґель із приводу повідомлень про те, що Росія надала танки та інше військове обладнання на підтримку противладній діяльності в Україні.

Сполучені Штати Америки, а також союз НАТО підтвердили, що танки, які останніми днями були введені до України до рук сепаратистів, відповідають наявним в арсеналі Росії, хоча, як і при захопленні Криму, не мають прямих позначень про належність до Росії.

В Україні так само заявляють про свідчення, що з Росії бойовикам передали і реактивні системи залпового вогню «Град», що їх сепаратисти вже спробували використати на Донеччині.

Росія твердить, що не постачає зброю сепаратистам в Україні.

США, як і Європейський союз, раніше заявляли, що запровадять проти Росії третій етап санкцій, проти цілих секторів російської економіки, якщо Росія вторгнеться на материкову територію України.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG