Спеціальні потреби

США привітали Україну, Молдову та Грузію із підписанням Угоди про асоціацію


Підписана угода з ЄС – це великий крок у напрямку інтеграції країн Східного партнерства з Євросоюзом, - йдеться у заяві держсекретаря США.

Сполучені Штати вітають Україну, Молдову і Грузію з підписанням Угоди про асоціацію з Євросоюзом і створенням глибокої та всеоб’ємної зони вільної торгівлі з ЄС. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі.

Підписана сьогодні угода – це великий крок у напрямку інтеграції країн Східного партнерства з Європейським Союзом, до Європи вільної та у мирі, – йдеться у заяві держсекретаря.

«Ці угоди пов’язують східних сусідів ЄС з єдиним ринком і відкривають нові можливості для торгівлі та співробітництва. Сьогодні Молдова, Грузія та Україна дали сигнал про їхню готовність до важливих економічних та юридичних реформ, які зроблять їх сильнішими та динамічнішими демократіями», – сказав держсекретар США.

Джон Керрі наголосив, що США продовжують підтримувати територіальну цілісність Молдови, Грузії та України. Він також запевнив у підтримці Кишинева, Тбілісі та Києва під час проведення реформ.

27 червня 2014 року Україна, Молдова та Грузія підписали Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Дивіться також : Молдова зробила висновки з українсько-російського протистояння - прем'єр

Молдова зробила висновки з українсько-російського протистояння - прем'єр
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

XS
SM
MD
LG