Спеціальні потреби

Актуально

Путін може бути небезпечним - Гілларі Клінтон

Гілларі Клінтон

У відповідь на агресію Москви в Україні Захід повинен діяти об’єднано – Гілларі Клінтон.

«Президент Росії Володимир Путін може бути небезпечною людиною і завжди буде тиснути на інших політичних лідерів стільки, скільки зможе», - сказала в інтерв’ю німецькому виданню «Більд ам Зонтаґ» колишня держсекретар США Гілларі Клінтон. «Така людина, як Путін, завжди іде до кінця, він завжди намагається перевірити силу інших, а відтак позиціонує себе у відповідності. На його останню агресію проти України Захід повинен відповісти об’єднаними зусиллями».

Клінтон представляє у Німеччині книгу своїх мемуарів «Важкі рішення». У Берліні на її виступі зібралась величезна кількість людей. Її візит співпав зі шпигунським скандалом. Так, німецькі правоохоронці арештували американського громадянина, якого звинувачують у шпигунстві на користь США. «Давайте спочатку з’ясуємо всі факти, а відтак вже вдамося до відповідних кроків. Разом з тим, давайте будемо обережними, щоб не зіпсувати ті тісні стосунки, які існують між нашими країнами», - сказала Клінтон на прохання прокоментувати цю ситуацію.

На запитання про її плани щодо наступних президентських перегонів у США, Клінтон не сказала, чи збирається виставляти свою кандидатуру у 2016 році.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проектів «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG