Спеціальні потреби

США варто почати постачання зброї Україні − сенатор Маккейн


Сенатор Джон Маккейн

Відповідальність за збиття лайнера «Малайзійських авіаліній» лежить на Володимирі Путіні, який підтримує сепаратистів на сході України.

Таке в ефірі телеканалу NBC заявив американський сенатор Джон Маккейн, передає 5 канал.

Політик закликав в жодному разі не повторювати перезавантажень відносин із Москвою та запропонував Вашингтону план щодо роботи з Кремлем.

По-перше, на думку Маккейна, треба засудити особисто Путіна за трагедію, адже сепаратистів озброює керована ним Росія. По-друге, каже політик, необхідно запровадити найсуворіші санкції стосовно Москви і заохотити Європу вчинити так само. По-третє, НАТО має перебазуватися для кращого захисту Балтії та союзників блоку на кордоні з Росією. І, насамкінець, США варто почати постачання зброї українському уряду для кращої боротьби проти проросійських терористів.

Розвідка США дійшла висновку, що Боїнг швидше за все, збили проросійські сепаратисти. Президент США Барак Обама заявив, що уряд США володіє інформацією, що літак був збитий ракетою, випущеною з території, яку контролюють проросійські сеператисти. Натомість Росія звинуватила адміністрацію США в тому, що її представники не дочекалися навіть початкових домовленостей про проведення розслідування «і просто мстяться».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG