Спеціальні потреби

Рівень патріотизму серед української молоді високий


Україна споруджує протитанкову оборону
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Україна споруджує протитанкову оборону

Патріотичні налаштовані мешканці Сум заявляють, що вони пильно стежать за будь-якими проросійськими симпатіями в місті.

Поки українські військові продовжують вести боротьбу проти проросійських бойовиків, ситуація на всьому україно-російському кордоні довжиною у дві тисячі кілометрів залишається напруженою.

На одному з КПП, що поблизу Сум, риють окопи, готуючись до російського нападу. Ці чотириметрові траншеї мають зупинити російські танки. Командир прикордонного пункту Юнаківка майор Юрій Михайлюк говорить, що вони ретельно готуються до можливого російського вторгнення.

"Якщо ви подивитеся ліворуч від державного кордону, за 500 метрів від того місця, де ви знімаєте – саме там російський вертоліт порушив український повітряний простір. Він пролетів 2.5 кілометри і потім повернувся назад до Росії", - заявив командир прикордонного пункту Юрій Михайлюк.

Голова Сумської облдержадміністрації Володимир Шульга говорить, що його адміністрація вже зробила кілька важливих кроків, щоб посилити безпеку своїх громадян.

"Посилено контроль правоохоронних органів, силових органів, прикордонників. В посиленному режимі несуть службу прикордонники. Плюс, понад 25 кілометрів рову прорито 4 на 2 метри на кордоні з Російською Федерацією", - заявив він.

Патріотичні налаштовані мешканці Сум заявляють, що вони пильно стежать за будь-якими проросійськими симпатіями в місті. Дмитро Лантушенко, начальник обласного управління у справах сім`ї, молоді та спорту, говорить, що проукраїнський дух триматиме всіх у безпеці.

"Я абсолютно впевнений в тому, що реально жодних сепаратистських настроїв на сьогоднішній день в Сумській області не має. Більше того, питання патріотизму серед молоді та студенства зашкалює", - сказав начальник обласного управління у справах молоді, сім'ї та спорту Дмитро Лантушенко.

На україно-російському переході цими днями не спостерігається звичного пожвавленого руху. Під час зйомок сюжету на російському військовому посту застосували димову завісу. Це поки що найбільша активність на цій ділянці україно-російського кордону.

Дивіться також: «Путін, будь чоловіком», - закликають американські сенатори.

«Путін, будь чоловіком», - закликають американські сенатори.
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG