Спеціальні потреби

В Абхазії пройшли вибори президента


Центрвибрчком повідомляє, що серйозних порушень на дільницях не було. Перемогу прогнозують Раулю Хаджимбі.

У неділю мешканці Абхазії обирали президента. Вибори були призначені після того, як раніше цього року діючий президент Олександр Анкваб був вимушений піти у відставку після масових заворушень, які тривали кілька днів. Тоді, демонстранти увірвалися у президентську резиденцію зі звинуваченнями у корупції та поганому управлінні.

Головний претендент на президентське крісло - Рауль Хаджимба. У 2011 він програв на виборах Анквабу. Діючий президент Валерій Бганба висловив сподівання, що вибори нового президента сприятимуть соціальним змінам та реформам. Центрвиборчком повідомляє, що серйозних порушень на дільницях не було. На виборах був присутній спостережник від Росії.

Абхазія та Південна Осетія, обидві достатньо бідні провінції Грузії, були в центрі військового конфлікту між Росією та Грузією у 2008 році. Сьогодні обидва регіони покладаються на підтримку Москви. Лише чотири країни світу визнають незалежність Абхазі ї – Росія, Нікарагуа, Венесуела, Науру. В резолюції ГА ООН Абхазія визнається частиною Грузії.

XS
SM
MD
LG